Bir babayiğit aranıyor

Bu konuyu okuyanlar

Metalgaleri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

N11 sitesinde bir ürün için ilanım var. Google alışveriş sonuçlarında sürekli rakibim en başta çıkıyor. Diğer çıkanlardan biri daha benim gibi yeni ancak o bile benden daha fazla görünüyor. Bu işi çözüme kavuşturacak bir babayiğit aranıyor. Google alışveriş sonuçlarında ilk sırada çıkmamı sağlayabilecek kişiye gerekeni yapacağım.

Bu benim ilanımın linki : 20x20 & 30x30 & 40x40 Demir Profil (kutu Profil) - Ücretsiz Kesim - n11.com

Bu da demir profil diye aratıldığında çıkan google alışveriş sonuçları : https://hizliresim.com/3OJZ32

Mxns

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Bu konuyu N11 destek ekibiyle konuşmanız lazım. Onlar size yapmanız gerekenleri söyler.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Teşekkür ederim o zaman bir 5 ay daha beklemek gerekecek:)
Hocam siz bu mesajı yazdığınızda başlamadı o 6 ay şeyi, belki yarın olacak kim bilir?
Ayrıca bu sitedeki keyword denilen zımbırtıları alıp sattığınız şeyi ayarlama yerinde etiketler kısmı varsa oraya yapıştırın yok ise açıklamaya gizli gizli koyun işe yarayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben metal profil yazmışım yanlışlıkla siz onu demir profil yapın.

Metalgaleri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam siz bu mesajı yazdığınızda başlamadı o 6 ay şeyi, belki yarın olacak kim bilir?
Ayrıca bu sitedeki keyword denilen zımbırtıları alıp sattığınız şeyi ayarlama yerinde etiketler kısmı varsa oraya yapıştırın yok ise açıklamaya gizli gizli koyun işe yarayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben metal profil yazmışım yanlışlıkla siz onu demir profil yapın.
Verdiğiniz bilgi gerçekten çok faydalı oldu benim için. Yardımınız için çok teşekkür ederim.