BIOS'tan mı ?

Bu konuyu okuyanlar

asline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PII-350MHZ-128 RAM-80GB Hard disk var. XP formatladım güzel çalıştı.Daha sonra Kaspersky 6 demo yükledim ve peşine zararsız bazı programlar(dreamweaver,adobe reader,photoshop 7,zyxel630 ADSL modem, Live MSN vs.).1-2 gün sonra açılışta ekran kararması oldu.Sadece güvenli moda geçince açılmaya başladı.Diğer modlarda yine ekran kararıp açılışa geçemeden restart ediyor. Tahminim modem tipi biraz problemli.Zaten harddiski de aldığımda işlemciye göre biraz uçuktu ama çok veri depolamam gerekliydi.Sistemde Award bios 4.51 PG var(22.01.2002).Acaba award bios güncellemesi yapsam durum düzelir mi? Tüm sistemi yenileyecek mali gücüm yok.Ne önerilebilir?

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Şimdi dreamweaver var photoshop var adobe reader var bu programlar sistemi kastıran programlar. Senin sistemin bu programlar karşısında işkence çeker. Bios güncellemesi yapsan da durumun düzeleceğini pek zannetmiyorum. Benden sana tavsiye sistem özelliklerini kastırmayacak tarzda programlarla çalışmanı önerebilirim

J3uLuT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sLm, Bunun Bios'La ßi aLakası Olduqunu Düşünmüyorum MuhtemeL Parçalar. Chimera ProgramLar Hakkında açıkLama Yapmış OnLarı DeneyebiLirsin Ve €k oLarak €n Azından ßi 128 Ram daha Eklemeni Öneririm Pc'nın Daha Rahat Çalışmasını SağLar.