BioShock Üçleyecek mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Alengirli

Dekan
Katılım
17 Haz 2007
Mesajlar
5,270
Puanları
0
Biz ikincisini beklerken, yapımcı 2K Marin'in en yetkili isimlerinden müjdeli haber geldi. İşte BioShock 3'ten ilk bilgiler.

2K Marin'in en kıdemli yetkililerinden Jordan Thomas, Rapture'a olan aşkını anlatırken, gelecekteki oyunlarda da denizaltı şehrinden vazgeçmeyeceklerini açıkladı. Hangi zaman periyodunda olursa olsun(ilk oyundaki olayların öncesini mi kastediyor acaba?) Rapture'un mutlaka oyunda bulunması gerektiğini açıklayan Thomas, ayrıca BioShock'un da kendi evrimini gerçekleştirecek kadar önemli bir marka haline geldiğinin altını çizdi.
Bakalım önemli senaryo döngülerinin bulunduğu orijinal BioShock'un ardından Big Daddy olarak tekrar geri döneceğimiz Rapture, bakalım başka hangi oyunlar için kullanılacak. Bizden 2K Marin'e bir fikir; ilk oyunda bahsi geçen Atlas ve Andrew Ryan arasındaki savaşı konu alan bir strateji oyunu hiç de fena olmaz!
:: BioShock'a doyum olur mu?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 
 

dead6012

Üyecik
Katılım
9 May 2009
Mesajlar
23
Puanları
0
Eğer birinci oyundaki ambiyansı ikinci oyunda korursa 3 de gelir 4 de gelir bence.Bana görede başarısını koruyacak oyunun birincisi çıktığı zaman beni özellikle su efekleri etkilemişti.;)
 
Üst
stat counter