BIOS Bip Kodları

Bu konuyu okuyanlar

adrenalin760

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepimiz bazen PC açılırken bios kaynaklı sesler duyarız işte bu seslerin BIOS türlerine göre anlamları

biosbipzs5ac4.jpg

Kaynak

BeNBeN

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Başka bir forumun linkini vermişsin. Reklam kokan hareketler bunlar.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Başka bir forumun linkini vermişsin. Reklam kokan hareketler bunlar.
o zaman kimse kaynak göstermesin haber tamamen bana ait moduna geçsin !:lol:.bilgi bir yerden alınmış ise kaynak gösterilmelidir.kural budur,yoksa emek hırsızlığı yapılmış olur...:nono:

BeNBeN

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Peki aldığın yerde başka yerden almışsa ne yapılacak? Bilginin verilip altına "alıntıdır" yazılması bence yeterlidir. Sitenin reklam olayına karşı düşüncesi nedir bilmiyorum ama ben o zaman sürekli kendi web sitemdeki bilgileri buraya taşır altınada sitemin linkini koyarım. Güzel yöntem değil mi?

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Peki aldığın yerde başka yerden almışsa ne yapılacak? Bilginin verilip altına "alıntıdır" yazılması bence yeterlidir. Sitenin reklam olayına karşı düşüncesi nedir bilmiyorum ama ben o zaman sürekli kendi web sitemdeki bilgileri buraya taşır altınada sitemin linkini koyarım. Güzel yöntem değil mi?
sen sitendekileri saygıdeğer annenin karnında mı öğrendin de kendi sayfanın reklamını yapacaksın ! :wassat: habercilik başlıbaşına bir sektördür,oturduğun yerden insanların binbir uğraş ile bizlere aktardıkları bilgileri sanki kendi malınmış gibi nasıl kullanırsın.alıntıdır yazmak yetmiyor efendim ,bugün bu forumun moderatörü bile bu forum (sdn) shiftdelete e ait olduğu halde chip online dan aldığı haberin kaynağına chip diye not düşerken senin gibileri sadece böyle laf salatası yapıyor...

BeNBeN

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Chip haberleri ve bilgileri kendisi hazırlıyor çünkü. Peki alıntının alıntısı nasıl oluyor ben onu merak ediyorum. Onu bir açıklarsan sevinirim.