Binomo.com

Bu konuyu okuyanlar

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Başta sizin de dediğiniz gibi, demo hesapta kazandırıp gerçek hesapta kaybedeceğime dair önyargım vardı. Fakat bir arkadaşımın kazandığını söylemesi üzerine sitede gerçek hesap açtım ve kazanmaya başladım. Başlangıç için 100tl attım ve çekebilecekmiyim diye denedim. 3 Gün içerisinde 580tl yaptım ve cepbank yardımıyla paramı kolayca hesabıma aktardılar. Sorusu olan varsa yanıtlayabilirim siteyi aktif kullanıyorum.
Ben de binomo üzerinden yatırım yapmaya karar verdim fakat para çekme sürecini tam olarak kafamda netleştiremedim Burak bey siz tecrübeli kullanıcısınız anladığım kadarıyla beni aydınlatır mısınız?

cayirburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de binomo üzerinden yatırım yapmaya karar verdim fakat para çekme sürecini tam olarak kafamda netleştiremedim Burak bey siz tecrübeli kullanıcısınız anladığım kadarıyla beni aydınlatır mısınız?
Tabiki elimden geldiğince yardımcı olurum. Tam olarak neyi öğrenmek istediğinizi sorabilir miyim?

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Para çekme sürecini başlatmak için para çekme talebinde bulunuyorsunuz. Buna süreç değil de işlem diyebiliriz aslında çünkü o kadar uzun sürmüyor.
Anladığım kadarıyla sadece ilk çekim biraz uzun sürüyor ondan sonrası kısa doğru mudur?

cayirburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anladığım kadarıyla sadece ilk çekim biraz uzun sürüyor ondan sonrası kısa doğru mudur?
Kesinlikle. İlk aşamada para çekim talebinde bulunuyorsunuz ve sizden kimlik doğrulaması verifikasyonundan geçmenizi istiyorlar. Bu sadece bi defaya mahsus oluyor. Sonraki çekimlerinizde böyle bir şeyle karşılaşmıyorsunuz.

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle. İlk aşamada para çekim talebinde bulunuyorsunuz ve sizden kimlik doğrulaması verifikasyonundan geçmenizi istiyorlar. Bu sadece bi defaya mahsus oluyor. Sonraki çekimlerinizde böyle bir şeyle karşılaşmıyorsunuz.
Peki bu ilk doğrulamada nelere dikkat etmek gerekir?

cayirburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki bu ilk doğrulamada nelere dikkat etmek gerekir?
Para çekmek istediğiniz hesabın sahibi siz olmak zorundasınız öncelikle buna dikkat edin. Yani bir arkadaşınızın kartına çekim yapamazsınız. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun yeter gerekli her şeyi söylüyorlar zaten size.

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Para çekmek istediğiniz hesabın sahibi siz olmak zorundasınız öncelikle buna dikkat edin. Yani bir arkadaşınızın kartına çekim yapamazsınız. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun yeter gerekli her şeyi söylüyorlar zaten size.
Her şeyi uygun şekilde yaparsam ne kadar sürer bu ilk verifikasyon?

cayirburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Doğrulamayı geçtikten sonra para hesabımıza aktarılıyor doğru mu?
Aynen öyle. Ondan sonraki çekimlerinizin de daha hızlı olmasını istiyorsanız Jeton hesabı oluştumanızı veya cepbank kullanmanızı öneririm.

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen öyle. Ondan sonraki çekimlerinizin de daha hızlı olmasını istiyorsanız Jeton hesabı oluştumanızı veya cepbank kullanmanızı öneririm.
Jeton hesabını duymuştum araştırdım biraz mantıklı geldi doğrulamayı geçince jeton hesabı açacağım kesinlikle.

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burak Bey' in yardımları sayesinde 2 hafta önce başlamıştım arkadaşlar durum güncellemek için yazıyorum. Ben 2 hafta boyunca yatırımımı yaptım, paramı 5 e katladım ve az önce param elime ulaştı. Site güvenilir sizin de bilginiz olsun diye yazıyorum. Burak Bey' e yardımları için tekrar teşekkürler :)

cayirburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Burak Bey' in yardımları sayesinde 2 hafta önce başlamıştım arkadaşlar durum güncellemek için yazıyorum. Ben 2 hafta boyunca yatırımımı yaptım, paramı 5 e katladım ve az önce param elime ulaştı. Site güvenilir sizin de bilginiz olsun diye yazıyorum. Burak Bey' e yardımları için tekrar teşekkürler :)
Paranızı 5 e katlamanıza çok sevindim :) Başarılarınızın devamını diliyorum :)

verengel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de çok sevindim valla, sağolun Burak bey :)
Nasıl bir süreçten geçtiniz tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz acaba? Ben de 2 aydır başlayacağım bir türlü cesaret edemedim. paramı çekemem diye korkuyorum

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl bir süreçten geçtiniz tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz acaba? Ben de 2 aydır başlayacağım bir türlü cesaret edemedim. paramı çekemem diye korkuyorum
Hocam korkulacak bir şey yok ya, para çekmek kadar kolay bir şey yok yani. Verifikasyon dedikleri şey 1-2 mailleşmede tamamlanıyor yani.

cayirburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki geçtiğiniz süreçten bahseder misiniz kısaca hocam?
Tabii, gerçek hesabımda yatırımlarım sonucu katladığım paramı çekmek için para çekme talebinde bulundum, verifikasyonu geçtim ve param hesabıma geldi.

senkof67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu işlem kaç gün sürdü peki?
Cuma akşamı talepte bulunduğum için pazartesi günü geçebildim verifikasyonu. Çünkü sadece iş günlerinde çalışıyorlar. Yani acelen varsa araya haftasonunu sokmamanı tavsiye ederim. Normalde gün içinde geçiliyor yani. Param da ertesi gün hesabımdaydı ama jeton hesabına geçeceğim öyle daha hızlı oluyormuş.

verengel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cuma akşamı talepte bulunduğum için pazartesi günü geçebildim verifikasyonu. Çünkü sadece iş günlerinde çalışıyorlar. Yani acelen varsa araya haftasonunu sokmamanı tavsiye ederim. Normalde gün içinde geçiliyor yani. Param da ertesi gün hesabımdaydı ama jeton hesabına geçeceğim öyle daha hızlı oluyormuş.
Yani şimdi atıyorum pazartesi para çekme talebinde bulunsam en geç ne zaman elime ulaşır?