BİM'de iPhone 5S 2.299 TL

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
BİM, 11 Ekim 2013 tarihinde aktüel ürünler gününde iPhone 5S'i 2.299 TL'ye satışa sunacak.

dAMqf.jpg

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bim'den korkar oldum aga..Herşeyi satıyolar :blink:

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
çokta iyi olmuş çokta güzel olmuş :)

darbecix

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı ürün heryerde 2500 3000 lira arasında değişirken burdan almak mantıklı ama buna bu parayı vermek hiç mantıklı değil ;)

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
garantisi kim bunun bilen var mı

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
Helal olsun adamlara iPad 5 çıktığında getirirlerse ben alırım :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Amaçları iPhone kullanan marka bağımlısı kesimi Bim'e sokmak.

Güzel Türkiye'mizde Bim'den alışveriş yapanları küçük gören ve Bim'e girmeyen, utanan, Dünya hayatından bi haber olan ciddi oranda bir kesim var.Ayakları alışssın :)

Ama Bim'in sitesinde görünmüyor nedense.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne alakasi var. millet niye bir yerden alisveris yapmaktan utansin? ben ya baska memlekette yasiyorum ya da benim yasadigim yerin ulkenin geri kalaniyla alakasi yok. insan neresi hesapliysa oradan alir. yok burasi daha hesapli ama ben utanirim, ayiplarlar beni denilen magazalar oldugunu ilk defa duyuyorum.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
BIM biliyor bu işi :)

AneztesiPardusu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bim Karta 12 Taksit İmkanı :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bimcellilere Kontratlı :p

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
ne alakasi var. millet niye bir yerden alisveris yapmaktan utansin? ben ya baska memlekette yasiyorum ya da benim yasadigim yerin ulkenin geri kalaniyla alakasi yok. insan neresi hesapliysa oradan alir. yok burasi daha hesapli ama ben utanirim, ayiplarlar beni denilen magazalar oldugunu ilk defa duyuyorum.

Kardeşim anlaşılan o ki başka memlekette yaşıyorsun sen.Şu konuya yazılan mesajlara bile bi göz gezdirsen Bim'le nasıl alay edildiğini çok açık bir şekilde görebilirsin.Ben Bim'i kötülemiyorum.Aksine çoğu zaman Bim'den alışveriş yaparım.Öğrencilik hayatımda da hep Bim'den alışveriş yapmışımdır.Ama şu konuda bile yazılan mesajlara bakarsan Bim ve Bim'den alışveriş yapan kesime nasıl alaycı bir şekilde bakıldığını görebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence burada kotuleyenler sadece laf olsun tartisma ciksin diye yapiyorlardir. evde oturup cani sikilan satasacak yer ariyor. ama gercekte belki de cok farkli davraniyordur. nette faydali bilgilerin oldugu dogru ama maalesef bu tarz kisiler yuzunden bilgi kirliligi de olusuyor. aslinda bu tarz karalama amacli yazilara itibar etmemek lazim. zaten itibar edilmeyince bunlar kesilecektir.

Mert Gürboğa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla şaşırmadım doğrusu :) garanti olayı nasıl oluyor acaba? fiyat politikası gayet iyi.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Her mağazaya 1 tane verirler o da dükkan sabah açıldığı anda satılır.

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bir 9 fazladır ya 2.299 yerine 2.29 olmasın

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bim'i körü körüne savunmaya da hepten kötülemeye de gerek yok. Kendi kafasına göre bir market işte. Bazen kaliteli ürünleri çok ucuza satar, bazen de kalitesizleri normalden pahalıya..

Tava yoğurdunu tavsiye ederim..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Birazdan makalesi geliyor.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
BİM aktüel ürünler konusunda çok güzel kampanyalar yapıyor, Piyasada 550 TL olan akülü arabayı 249 TL'ye aldım BİM den.Arabanın bir yerinde arıza oldu (Kendi hatamızdı) BİM'e bildirdim ve kargo ücreti dahi ödemeden jet hızı ile değiştirip yolladılar.