Bimcell Kampanyası Hakkında Bir Sorum Olacak Arkadaşlar...

Bu konuyu okuyanlar

musti35

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Merhaba arkadaşlar;

Umarım düzgün anlatabilirim.

Bimcell hattına 20 lira ve üzeri yüklendiğinde 1 GB internet ve 500 sms hediye veriyor.
Link: BİMcell

Aşağıdaki yazdıklarım doğru mudur?

Linkteki detaylardan anladığım kadarıyla 29 günde önce ikinci bir 20 TL üzeri yükleme yapıldığında hediyeler kazanılamıyor.

Normal paketin yenilenmesi içinde hesabımda lira olmalı en geç 30 günde bir yükleme yapmak gerekiyor.
Eğer hesabımda para olsun diye 29 günden önce para yüklersem hediye kazanamayız.

Hem hediyeyi kazanmak hemde paketimin yenilenmesi için sürekli 30 günü takip etmeliyim sanırım.
Tam 30 gün olduğunda o günü kaçırmadan lira yüklemeliyim.
(31. gün , 32. gün ve sonrasında yüklersem paketim yenilenmez, paketsiz kalırım)

Hem hediye kazanmak, hem paketimi yenilemek için yukarıda yazdıklarım doğru mudur?

Şimdiden teşekkürler

drft16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
30 günden önce yüklersen hediye gelmez 30 gün geçince 31,32 farketmez hediye gelir

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bir kere, hesabında her ikiside mevcutsa yükleme yapsanda hediye kazanamazsın.Eğer paketi diyelim 8.11 de bitiyorsa hesabından 15 tl çekecektir.Sen bundan 2 gün önce 20 tl yatırırsan hediyeyi kazanırsın.Ayın 8 indede normal paketin yüklenir.Yani bir taşla 2 kuş vurursun.Umarım buna uyanmazlar.

musti35

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bir kere, hesabında her ikiside mevcutsa yükleme yapsanda hediye kazanamazsın.Eğer paketi diyelim 8.11 de bitiyorsa hesabından 15 tl çekecektir.Sen bundan 2 gün önce 20 tl yatırırsan hediyeyi kazanırsın.Ayın 8 indede normal paketin yüklenir.Yani bir taşla 2 kuş vurursun.Umarım buna uyanmazlar.

Çok teşekkür ederim.

Paket yenileme periyodu 30 gün sanırım.

1 aralıkta paketim yenilecek olsa, bir gün önce 30 kasımda veya 29 kasımda(29. gün) 20 TL üzeri yüklesem hediye gelir ve ertesi gün 1 aralıkta paketim yenilenir .
Ertesi ay 29-30 aralıkta 20 TL üzeri yüklersem yine aynı senaryo gerçekleşir.

Doğru muyum burada?