Bilinmeyen 2 Oyun

Bu konuyu okuyanlar

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Selamlar,Bu Sefer de 2 Tane Adını Bilmediğim Oyunu Sizlere Soruyorum.

1.Oyun : Oyunda Mavi ve Kırmızı Olmak Üzere Adamlar Vardı Karlı Haritalarda Kar Savaşı Yapıyorlardı Yandan Bakıyorduk Sanırım Adamlar Kendi Takım Renginde Bere Mont Falan Giyorlardı -Adam Dediğim Kardan Yapılmışlar- Kendimiz Takımızı Kontrol Ediyorduk Turn-Base Mantığıydı Sanırım - Turn-Base : Sıralı Oyun Bir Ben Vuruyom Bir Rakip -

2.Oyun : Bu Oyunda Aynı Tetris Gibiydi Ama Giyinmemiş Kız ve Erkekleri Yönetiyordun.

Bazılarınız Sorabilir Neden 2.Oyunu Neden Merak Ediyorsun Diye Önceden Bilgisayarımda 2-3 Oyun Vardı Onlardan Biriydi ve Çok Oynardım.

Cevaplarınızı Bekliyorum

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Kaç yıllık oyuncuyum böyle oyun görmedim...
Benimde bir sorum var çamaşır makinelerine koyulan deterjan var ya bunu silah olarak kullananlar bilir buna benzeyen bi silah vardı oyunda eskiden çok oynardım oynayanlar hatırlayanlar varsa ismini söyleyebilir mi.
çamaşır makinesi sıvı ile ilgili görsel sonucu
bunu silah gibi görenler veya kullananlar biliyorum o oyunu oynadıysanız illa yapmışsınızdır :D

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Kaç yıllık oyuncuyum böyle oyun görmedim...
Benimde bir sorum var çamaşır makinelerine koyulan deterjan var ya bunu silah olarak kullananlar bilir buna benzeyen bi silah vardı oyunda eskiden çok oynardım oynayanlar hatırlayanlar varsa ismini söyleyebilir mi.
çamaşır makinesi sıvı ile ilgili görsel sonucu
bunu silah gibi görenler veya kullananlar biliyorum o oyunu oynadıysanız illa yapmışsınızdır :D

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Gerçekten vardı buna benzeyen bi silah vardı bende çok sevdiğim için ona benzetir oynardım xD
Bulupta söyleyen kişi dile benden ne dilersen!!!

Silahın oyundaki hali aklımda canlanıyor ama tam değil.

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Gerçekten vardı buna benzeyen bi silah vardı bende çok sevdiğim için ona benzetir oynardım xD
Bulupta söyleyen kişi dile benden ne dilersen!!!

Silahın oyundaki hali aklımda canlanıyor ama tam değil.

Başkan Bir Konu Aç Oyunu Biraz Anlat Belki Bilirim 7 Yıllık Oyuncuyuz Be Ya :)

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Bende 12 yıldır oynuyorum :D
Bulursak çok güzel olur.

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26

Kennedyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Beyler 1. Oyunu Buldum Adı "Snowball Fight" İlk Başta Saçma Gözükebilir Ama Sonra Çok Eğlenceli Oluyor :) Cevap Yazan Herkese Thanks !