Bilgisyar performans fps arttırma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Oflu6761

Üyecik
Bilgisyar performansı ve oyunlarda fps arttırmak için en iyi program ve ya yapılması gereken ne varsa konu ile alakalı bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla
Furkan

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Sürücüleri güncel tutun yeter. FPS artırıcı diye bir şey yok.

Oflu6761

Üyecik
Sürücüleri güncel tutun yeter. FPS artırıcı diye bir şey yok.
Kardeşim bilgisayar kullanmayı bana öğretme eyvallah cevabın için ama fps arttırıcı diye bir şey yok demen de 2 yaşındaki çocuğa baba demeyi öğretir gibi bir şey oldu ben daha çok program tarzında sorumu sordum yine de eyvallah

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Donanımınız ne ise odur. Ötesine geçemezsiniz. Bu öğretmek değil ki.

met 35

Profesör
Program değil de ,yapılması gereken bi şeyler derseniz,eğer bilgisayarının bileşenleri müsaitse,overclock. İşlemciye,e.kartına veya her ikisine birden.

Oflu6761

Üyecik
Program değil de ,yapılması gereken bi şeyler derseniz,eğer bilgisayarının bileşenleri müsaitse,overclock. İşlemciye,e.kartına veya her ikisine birden.
Kardeşim şöyle yazmak için yazmayın lütfen böylelere cevap vermek zorunda bırakmayın beni.

Umut YAZGAN

Güvenlik & Linux
Yönetici
Moderatör
İyi akşamlar,

Bilgisayar performansı ve makinenin alabileceği fps değerleri yazılımlar yardımıyla belirlenmez. Bu tamamen makine içerisindeki ekipmanlara bağlıdır. İyi ve yüksek bileşenleriniz varsa o kadar performans ve fps kazanırsınız. Bu konuda yardım aradınız ve konu açtınız, insanlar size yardımcı olmaya çalışıyorlar. Tutumunuz beğenilecek tarzda değil, her karakterin buraya attığı post sizin fikirlerinizle tamamen bir olamaz. Böyle yaparak diğer cevap verecek kişilerin de şevkini kırıyorsunuz.

BlackTSix

Asistan
İlla bir program arıyorsanız, Game Booster veya Razer Cortex gibi programlar var. Ancak belirteyim ki bu programlar da diğer FPS arttırıcı diye nitelendirdiklerinizde sadece belli başlı hizmetlerin aktivitelerini kısıtlar veya o an için devre dışı bırakır. Onun ötesine geçemez. Donanım yükseltmek ne yazık ki kaçınılmaz çözüm bu ve bu gibi durumlarda :(

stat counter