Bilgisyar performans fps arttırma

Bu konuyu okuyanlar

Oflu6761

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisyar performansı ve oyunlarda fps arttırmak için en iyi program ve ya yapılması gereken ne varsa konu ile alakalı bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla
Furkan

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
Sürücüleri güncel tutun yeter. FPS artırıcı diye bir şey yok.

Oflu6761

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sürücüleri güncel tutun yeter. FPS artırıcı diye bir şey yok.
Kardeşim bilgisayar kullanmayı bana öğretme eyvallah cevabın için ama fps arttırıcı diye bir şey yok demen de 2 yaşındaki çocuğa baba demeyi öğretir gibi bir şey oldu ben daha çok program tarzında sorumu sordum yine de eyvallah

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
Donanımınız ne ise odur. Ötesine geçemezsiniz. Bu öğretmek değil ki.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Program değil de ,yapılması gereken bi şeyler derseniz,eğer bilgisayarının bileşenleri müsaitse,overclock. İşlemciye,e.kartına veya her ikisine birden.

Oflu6761

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Program değil de ,yapılması gereken bi şeyler derseniz,eğer bilgisayarının bileşenleri müsaitse,overclock. İşlemciye,e.kartına veya her ikisine birden.
Kardeşim şöyle yazmak için yazmayın lütfen böylelere cevap vermek zorunda bırakmayın beni.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,291
İyi akşamlar,

Bilgisayar performansı ve makinenin alabileceği fps değerleri yazılımlar yardımıyla belirlenmez. Bu tamamen makine içerisindeki ekipmanlara bağlıdır. İyi ve yüksek bileşenleriniz varsa o kadar performans ve fps kazanırsınız. Bu konuda yardım aradınız ve konu açtınız, insanlar size yardımcı olmaya çalışıyorlar. Tutumunuz beğenilecek tarzda değil, her karakterin buraya attığı post sizin fikirlerinizle tamamen bir olamaz. Böyle yaparak diğer cevap verecek kişilerin de şevkini kırıyorsunuz.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Hocam istiyorsan git %temp% silme videolarını izle biz daha ne diyelim olmuyorsa zorlama yada git yeni donanımlar al.

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
İlla bir program arıyorsanız, Game Booster veya Razer Cortex gibi programlar var. Ancak belirteyim ki bu programlar da diğer FPS arttırıcı diye nitelendirdiklerinizde sadece belli başlı hizmetlerin aktivitelerini kısıtlar veya o an için devre dışı bırakır. Onun ötesine geçemez. Donanım yükseltmek ne yazık ki kaçınılmaz çözüm bu ve bu gibi durumlarda :(