"BilgisayarUzmani" kullanıcısı

Bu konuyu okuyanlar

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Bir internet dolandırıcısi olabilir
zannetmiyorum (=
o daha genç ve geliştirmeye odaklanmış biri o arkadaş evet yaşı çok az ama araştırıyor ve öğreniyorda dolandırıcı bir insan forumda o kadar konu açmaz açsada ve modlar fark ediyor ise zaten gereken ne ise yapılır neden banladılar anlamadım ama eğer ıp üstünden yapıldı ise bu iş yanıltır çünkü aynı servis sağlayıcı üstünden bağlanıldığı için kayseri gösterecek ve aynı kişi mi ? acaba diye düşünmeden banlıyacaklardır. Tahminim şu yönde birinden rica etti o da onun pc sinden yazdı farklı bir kullanıcı adı ille yazık iyi bir gençti ,
senin işine gelirsek en az 40-50 bin gibi bir rakkamı gözden geçirmek gerek çünkü bu işin olmazsa olmazı reklamdan geçer ve içerik sağlayıcılarını kendi siten üzerinden yönlendirmek gerekir buda söylediğim rakkam için ufak bile kalır.(=

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
zannetmiyorum (=
o daha genç ve geliştirmeye odaklanmış biri o arkadaş evet yaşı çok az ama araştırıyor ve öğreniyorda dolandırıcı bir insan forumda o kadar konu açmaz açsada ve modlar fark ediyor ise zaten gereken ne ise yapılır neden banladılar anlamadım ama eğer ıp üstünden yapıldı ise bu iş yanıltır çünkü aynı servis sağlayıcı üstünden bağlanıldığı için kayseri gösterecek ve aynı kişi mi ? acaba diye düşünmeden banlıyacaklardır. Tahminim şu yönde birinden rica etti o da onun pc sinden yazdı farklı bir kullanıcı adı ille yazık iyi bir gençti ,
senin işine gelirsek en az 40-50 bin gibi bir rakkamı gözden geçirmek gerek çünkü bu işin olmazsa olmazı reklamdan geçer ve içerik sağlayıcılarını kendi siten üzerinden yönlendirmek gerekir buda söylediğim rakkam için ufak bile kalır.(=
Evet, çok iyi bir proje buldum. Ama iyi bir yazılımcı ile bu konuyu görüşmek isterdim aslında ama bitürlü öneren olmadı

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Konuyu neden R10 platformuna taşımıyorsunuz? Bu konu hk orada faydalı olacak çokça kişi mevcut.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Ya enginmurat beyefendi, forumu açacanda ne yapcan ? buraya reklamını yapacan %5 ihtimalle 2 3 kişi gelecek ve forumda elinde kalacak, hayallerini bozmak istemem ama senin fikirlerin zaten önceden hayata geçirildi sen yeni fikirler düşün.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Adama bak fake hesaptan kendini övüyor 3-4 dakika sonra da asıl hesabından cevap veriyor bu kadar belli etme bari. Allahtan ban yedi de sonsuzluğa uğurlandı.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Ban yedine geri dönemez mi?
Ban yediğinde göre dönemez mi demek istediniz sanırım.
Sana yaşının 12 olması sebebiyle gereğinden fazla müsemma gösterdiğime inanıyorum. Ancak çoklu üyelik açarak kendini övmen ve üyeleri kaldırman bardağın son damlası oldu.
Bu saatten itibaren başka platformlarda şansını deneyebilirsin. Forum ve üyelerin güvenliği için güle güle. Ve sana tavsiye; yalan gerçekten kötü bir şey. Bu sana her zaman kaybettirir.
BilgisayarUzmani
ProBirYazılımcı

Bu yazıda ''Bu saatten itibaren başka platformlarda şansını deneyebilirsin.'' yazısından geri dönemeyeceğini düşünüyorum.

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Multi Üyelik Kullanmak (İkinci yada daha Fazla)
Ceza puanı: 50
Geçerlilik süresi: Süresiz
SDN Anayasasında Multi Üyelik Kullanmanın cezası süresiz ban.
Onunla görüştüm. Başka bir bilgisayardan girmiş. Banlamışlar bu yüzden öyle diyor kendisi...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle kendi hesaptan yazmasa bile çok belli oluyor yazısından.
Nasıl belli oluyor? Anlamadım.

Son mesajlar