Bilgisayarmı almalıyım yoksa x box one x mi

Bu konuyu okuyanlar

Buğrahan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
uzun zamandır bu konuyu düşünüyorum lütfen söyleyin

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Kodlama 3d çizim programları (3ds max benzeri) CAT programları, ofis programları,fotoğraf düzenleme(photoshop,gimp vb) ekran kaydı gerektirecek işler(vallaha ne için gerekir ben de bilmiyorum :D:D:D:D) yapmayan biri iseniz ya da elişnizin altında bunları yapan bir makina var ise xbox alın hem uzun süre kasmadan oynayacaksınız hem de koltukta yayılırken rahat rahat oynayacaksınız :) ama eğer bunlardan birini yapıyorsanız, kodlama konusunda ve bilgisayarlar konusunda merakınız var ise sizi pc tarafına alalım aman diyeyim ofis işleri için ryzen 3 toplama dandik bir laptop al öyle yap fakat ofis dışı işler için (yani daha ağır işler için)bir pc alın
şuna da dikkat edin pc donanımı bir süreden sonra donanun upgrade yapmanız gerekecek ve xbox oyunları daha pahalı diye biliyorum :)

woreN

Asistan
Reaksiyon puanı
15
xbox yerine ps4 al bence. Ama fps oyunları oynuyacaksan pc çünkü analogla çok zor oluyor. Alışırım diyorsan sıkıntı yok. Sadece oyun için alıcaksan xbox

Buğrahan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kodlama 3d çizim programları (3ds max benzeri) CAT programları, ofis programları,fotoğraf düzenleme(photoshop,gimp vb) ekran kaydı gerektirecek işler(vallaha ne için gerekir ben de bilmiyorum :D:D:D:D) yapmayan biri iseniz ya da elişnizin altında bunları yapan bir makina var ise xbox alın hem uzun süre kasmadan oynayacaksınız hem de koltukta yayılırken rahat rahat oynayacaksınız :) ama eğer bunlardan birini yapıyorsanız, kodlama konusunda ve bilgisayarlar konusunda merakınız var ise sizi pc tarafına alalım aman diyeyim ofis işleri için ryzen 3 toplama dandik bir laptop al öyle yap fakat ofis dışı işler için (yani daha ağır işler için)bir pc alın
şuna da dikkat edin pc donanımı bir süreden sonra donanun upgrade yapmanız gerekecek ve xbox oyunları daha pahalı diye biliyorum :)
Sadece oyun için alıcam

Buğrahan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayar almaya karar verdim hepinize teşekkür ederim.

Buğrahan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Oyun fiyatlarıda çok yüksek.

woreN

Asistan
Reaksiyon puanı
15
pc de adam akıllı oyun yok ki ne oynucan

mehmethabil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
xbox'da oyunlar 30 fps veriyor en kötü r5 2500x gtx 1660'lı bir sistem kur bütçem var diyorsan daha iyi bir sistem toplayabilirsin