"Bilgisayarınız Sıfırlanırken Bir Sorunla Karşılaşıldı" Hatası

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sualp Sümer

Üyecik
Merhaba, ben Windows 10 kullanıyorum ve bilgisayarımı temizlemek için sıfırlamak istedim. Ancak "Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorunla karşılaşıldı" şeklinde bir hata aldım. Daha sonra gelişmiş seçeneklerden Başlangıç Onarma yaptım. Ancak "Sorun düzeltilemedi" şeklinde sonuçlandı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Seyhoo

Yasaklı
Yasaklı
Bilgisayarını sıfırlayarak daha çok kirletirsin. Temiz formatın yerini hiçbir şey tutmaz. Fabrika çıkışlı recovery yazılımlarının hepsi çöp. Gereksiz başlangıç öğeleri, gereksiz servisler ve gereksiz görev zamanlayıcılarıyla sistemi ciddi şekilde ispik ediyorlar. Temiz formatını at sürücülerini yükle gerekli yazılımlarını kur farkı anlayacaksın. Windows 10 Home x64 en hafif ve hızlı işletim sistemidir.

Son düzenleme:

Sualp Sümer

Üyecik
Bilgisayarını sıfırlayarak daha çok kirletirsin. Temiz formatın yerini hiçbir şey tutmaz. Fabrika çıkışlı recovery yazılımlarının hepsi çöp. Gereksiz başlangıç öğeleri, gereksiz servisler ve gereksiz görev zamanlayıcılarıyla sistemi ciddi şekilde ispik ediyorlar. Temiz formatını at sürücülerini yükle gerekli yazılımlarını kur farkı anlayacaksın. Windows 10 Home x64 en hafif ve hızlı işletim sistemidir.
Peki temiz formatı nasıl atabilirim ISO dosyasından mı yapacağım ?

Sualp Sümer

Üyecik
Sorun kendiliğinden düzeldi. Peki bu ISO dan temiz bir kurulum yaptığım zaman elimdeki Windows 10 lisansını etkiler mi ? Benden yeni lisans ister mi ? @Seyhoo

Alper34

Asistan
Yüklerken atla diyince lisans girmeden anakarta gömülü olarak etkinleştiriyor

Alper34

Asistan
Genede garanti olsun diyorsan lisans key gösterici kullan. Rica ederim

Seyhoo

Yasaklı
Yasaklı
UEFI kurarsan otomatik olarak kurulum yaparsan keyi tanır.

Seyhoo

Yasaklı
Yasaklı
Tüm bölümleri silerek kurulumu ilerletmeniz gerekiyor. Yada UEFI bellek hazırlayarak bu durumdan kurtulabilirsiniz.

stat counter