Bilgisayarın sesi açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ER74N

Üyecik
bilgisayarımın ses açmak için simgesine tıklıyorum ama sorunlar algılanıyor diyor ses açma ve kısma simgesinin üstünde çarpı işareti yer alıyor
bilgisayardan ses gelmiyor kulaklık veya mikrafon bağlıyınca geliyor üstününe gelince ise bağlı hopörler veya kulaklık yok yazıyor lütfen acil yardım

Ekli dosyalar

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Sürücüsü yüklenmemiş. Cihaz dizüstü mü masaüstü mü?

ER74N

Üyecik
cihaz dizüstü ve kulaklık ve hopörler bağlıyınca da ses gelmiyor oraya yanlış yazdım

ER74N

Üyecik
Pc tamire gidip geldi mi?
hayır
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.technopat.net/sosyal/indir/realtek-high-definition-audio-driver.7/download

bunuda indir belki bu olur bu arada bilgisayarının modeli markası falan nedir onuda söyle

kurulum talimatı :
işe yaramadı bu arada cihaz asus windows 10 64 bit başka bir bilgi gerekse verebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.technopat.net/sosyal/indir/realtek-high-definition-audio-driver.7/download

bunuda indir belki bu olur bu arada bilgisayarının modeli markası falan nedir onuda söyle

kurulum talimatı :
işe yaramadı bu arada cihaz asus windows 10 64 bit başka bir bilgi gerekse verebilirim

Son düzenleme:

PARAzitCELL

Dekan
aygıt yöneticisinden ses sürücüsü kısmına gelip ürün kimliği bölümünden foto atabilir misin?
marka ve modeli de belirtmelisin...

PARAzitCELL

Dekan
ünlem işareti var mı başında ve yazmak zor geliyor :D O iki seçeneği ayrı ayrı kopyalayıp yapıştır ile buraya atabilir misin ?

stat counter