Bilgisayarımla ilgili büyüklüğünü bi̇lmediğim bir sorun var

Bu konuyu okuyanlar

rexeq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
69475

arkadaşlar normalde mousemize basılı tutup aşağı fln kaydırdığımızda birden fazla şeyi seçmek için mavi kutucuk gibi bişey çıkar ya büyüyüp küçülen o bende böyle mavi değil böyle içi boş ve çizgiler var çözümünü bilen varmı? format gerekiyormu?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Bende de öyle. Bi zararı yok neden değiştirmek istiyorsun ki bırak kalsın.

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ekli dosyayı görüntüle 69475
arkadaşlar normalde mousemize basılı tutup aşağı fln kaydırdığımızda birden fazla şeyi seçmek için mavi kutucuk gibi bişey çıkar ya büyüyüp küçülen o bende böyle mavi değil böyle içi boş ve çizgiler var çözümünü bilen varmı? format gerekiyormu?
bu arıza değil çözümü bu

bilgisayarım-özellikeler-gelişmiş sistem ayarları-gelişmişden performansı seçip en iyi görünüm için ayarlayı işaretleyip kaydet sorun çözülmüştür.

rexeq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bu arıza değil çözümü bu

bilgisayarım-özellikeler-gelişmiş sistem ayarları-gelişmişden performansı seçip en iyi görünüm için ayarlayı işaretleyip kaydet sorun çözülmüştür.
Deneyeceğim

rexeq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ama bazı insanlarda gıcık olma gibi şeyler de oluyor mesela bu arkadaş da benim gibi bende gıcık olurum sinir olurum alışamadık şeylere.
o değilde bide misel ben bigün bir program yükledim virüs çıktı ondanda olabilir fln diye sordumda?

seftali2780

Asistan
Reaksiyon puanı
30
o değilde bide misel ben bigün bir program yükledim virüs çıktı ondanda olabilir fln diye sordumda?
Bilgisayarin performansı artması için programlar yüklediysen görünmle ilgili animasyonları kapatmis olabilir o yüzden böyle olmuştur ama bi sorun değil bu yani performansa pek etkisi yok sadece Animasyonlari felan kapatıyor.

rexeq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bilgisayarin performansı artması için programlar yüklediysen görünmle ilgili animasyonları kapatmis olabilir o yüzden böyle olmuştur ama bi sorun değil bu yani performansa pek etkisi yok sadece Animasyonlari felan kapatıyor.
adamsın

rexeq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
adam burda meal diyor meall