Bilgisayarimin şarji bitti kapandi ve daha sonra hicbir sekilde acilmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Umtbrskz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar sabah oyun oynuyodum laptopumda. Şarjim bitti şarza taktim laptoptan bip sesi geldi daha sonra pcim ne açildi ne de şarj işiği yanio baska adaptor denedim dolu bir batarya denedim yine olmadi sorun nedir nasil cozebilirim yardim ederseniz sevinirim

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,036
Birde Batarysız sadece şarjda iken dene

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Garantisi bittiyse ve yapabileceksen laptopun altından harddisk vs. parçalarını söküp takmayı deneyebilirsin..

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Her zaman derim bu tarz elektronik cihazların bataryasının tamamen biterek kapanması çok büyük sorunlara yol açabilir diye. Batarya veya şarj kısmının anakarta güç veren kısmında yanma olmuş olabilir.

Umtbrskz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her zaman derim bu tarz elektronik cihazların bataryasının tamamen biterek kapanması çok büyük sorunlara yol açabilir diye. Batarya veya şarj kısmının anakarta güç veren kısmında yanma olmuş olabilir.
Bana anakkart yanmis gibi geliyor ama insallah dedigin gibidir

Umtbrskz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
marka,model ne? kronik sorunu olabilir.
marka,model ne? kronik sorunu olabilir.
Fujitsu lifebook s760

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yada batarya bitmiş ve şarja takınca şarj adaptöründeki bir sorundan dolayı anakart zarar görmüş olabilir .
Adaptörüm bilgisayarin orjinali ve hic sorun yasamamistim simdiye kadar neden yaparki adaptor ?

Son düzenleme:

Persona Non GRATA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Eğer açarken hep bip sesi geliyorsa ekran kartında bir sıkıntı olabilir bir baktırmanızı tavsiye ederim