Bilgisayarımdaki Sorun

Bu konuyu okuyanlar

unluckyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar, bilgisayarımda bir sorun var nasıl halledeceğime dair hiçbir fikrim yok son çare burayı deniyorum, bilgisayar 2-3 hafta önce cs-go rekabetçi oynarken komple dondu ve kapatmak zorunda kaldım. Tekrar açtığımda select boot driver vs ile başlayan siyah ekranlı yazı çıktı. Bunu bios ayarlarına girerek düzelttim ve tekrar başlattım bu sorun tekrar tekrar karşıma çıktı format atttım belki düzelir diye fakat olmadı. Bilgisayarın sorunu ne olabilir sizce ? sadece oyun oynarken yapmadığını farkettim. bilgisayara aşırı işlemci yükü geldiğinde donma oluyor. pc 'nin aşırı ısınmasıyla ilgili bir sorun olabilir mi ne yapmam lazım ? şimdiden çok teşekkürler.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Windows sizlere ömür yada hdd rn basit i formatı dene eğer kurulmaz ise anla ki hdd gitmiş, (=

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Büyük ihtimal HDD ömrünü doldurmuş.

unluckyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fortmat attım hatta 2-3 kere attım .. şöyle bir şey var geçen gün biosa girip tekrar windowsu açmayı denedim fakat açılmadı , cpu sıcaklığına baktım 64 derece gösteriyordu bios ekranında , 20 dk bekledim bu sefer sorunsuz çalıştı , ısınmayla ilgili sorun olabilir mi ?

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
olabilir ısındığı için pc windowsu dondurmuştur...