Bilgisayarımda oturum açamıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Arkadaşlar Bilgisayarım kullanıcı hesabımı sildim fakat bilgisayarımda oturum açamıyorum hesabımı silmem de ki Amaç açılışta şifre sormadan direk girmekte yine aynı şekilde hesap şifresi istiyor fakat Eski kullandığım şifreyi kabul etmiyor parolayı sıfırla seçeneği var fakat ona tıkladığımda parola sıfırlama sihirbazın penceresinde devam ettiğimde parola anahtar disketi aşağıdaki sürücüde penceresi çıkmaktadır çıkarılabilir disk G olarak gözükmekte devam etmek istediğimde disket bir programı sıfırlama disketi değil hatası çıkmaktadır bu sorunu nasıl çözebilirim

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Çözümü bilen yokmu?

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
güncel...formattan başka çare yokmu?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Boş bırakıp geçmeyi denediniz mi acaba?

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
windows sürümünüz kaç ?
win 8 yada 8.1 olabilir tam hatırlamıyorum.ama 8 olduğu kesin
--- Gönderi Güncellendi ---
evet denedim olmadı.şifreyi unutmadım.çünkü hotmail adresımle giriş yapıyordum.kullanıcı hesabımı silince böyle hata vermeye başladı.üstte hotmailde kullandığım adım ve soyadım çıkıyor.altında da şifre istiyor
evet denedim olmadı.şifreyi unutmadım.çünkü hotmail adresımle giriş yapıyordum.kullanıcı hesabımı silince böyle hata vermeye başladı.üstte hotmailde kullandığım adım ve soyadım çıkıyor.altında da şifre istiyor
ipucu falanda sormuyor.direk altta sıfırla seceneği çıkıyor.ona tıklayınca sürücü falan istiyor

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
win 8 yada 8.1 olabilir tam hatırlamıyorum.ama 8 olduğu kesin

ipucu falanda sormuyor.direk altta sıfırla seceneği çıkıyor.ona tıklayınca sürücü falan istiyor
tüh ya xp olaydı administratorden girerdin :D

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
tüh ya xp olaydı administratorden girerdin :D
bunu denemiştim ama olmadı.
user bölümünde kullanıcı hesabımı silince bilgisayar oturum direk açılması gerekmez mi?bu neden daha şifre falan istiyor.ütselik daha önceki şifreyi de kabul etmiyor

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
işe yarayan şifre kırıcı program bilen varmı?

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar Bilgisayarım kullanıcı hesabımı sildim fakat bilgisayarımda oturum açamıyorum hesabımı silmem de ki Amaç açılışta şifre sormadan direk girmekte yine aynı şekilde hesap şifresi istiyor fakat Eski kullandığım şifreyi kabul etmiyor parolayı sıfırla seçeneği var fakat ona tıkladığımda parola sıfırlama sihirbazın penceresinde devam ettiğimde parola anahtar disketi aşağıdaki sürücüde penceresi çıkmaktadır çıkarılabilir disk G olarak gözükmekte devam etmek istediğimde disket bir programı sıfırlama disketi değil hatası çıkmaktadır bu sorunu nasıl çözebilirim
Merhaba.
Daha önce bilgisayarınızda kullandığınız Microsoft hesabına (Hotmail) başka bir bilgisayardan veya cep telefonundan giriş yapabiliyor musunuz + Bir Kurtarma E-Mail,i var mı ve giriş yapmaya çalıştığınız e-mail hesabına şu an kullandığınız numara kayıtlı mı ?

Artık bir faydası olur mu bilemem ancak bir daha böyle şifre girmeden bilgisayara giriş yapmak isterseniz, Başlat - Ayarlar - Hesaplar - Bilgileriniz - Bunun Yerine Bir Yerel Hesap İle Oturum Açın seçeneğini kullanırsınız.

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Merhaba.
Daha önce bilgisayarınızda kullandığınız Microsoft hesabına (Hotmail) başka bir bilgisayardan veya cep telefonundan giriş yapabiliyor musunuz + Bir Kurtarma E-Mail,i var mı ve giriş yapmaya çalıştığınız e-mail hesabına şu an kullandığınız numara kayıtlı mı ?

Artık bir faydası olur mu bilemem ancak bir daha böyle şifre girmeden bilgisayara giriş yapmak isterseniz, Başlat - Ayarlar - Hesaplar - Bilgileriniz - Bunun Yerine Bir Yerel Hesap İle Oturum Açın seçeneğini kullanırsınız.
merhabalar...
microsoft hesabıma giriş yapabiliyorum lakin kurtarma e maili falan görmedim.dah önce telefon kaydettimmi bunu tam olarak hatırlamıyorum.sadece sıfırla seceneği var.onun içinde şifre sıfırlama disketi istiyor.sanırım bunu daha önce oluşturmak gerekliydi.başka bilgisayardan şifre sıfırlama disketi oluşturmaya çalıştım fakat ondaki şifre farklı olduğu için benım bılgısayardaki şifreyı kabul etmıyor

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Bildiğim kadarıyla Elcomsoftun bu tür sıkıntılar için bir programı var CD ye yazıp Boot ederek sorunu çözebilirsin ?
Farklı bir bilgisayara ihtiyacın var tabii.

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Elinde kurulum cd si var mı ? yada vaşka bir bilgisayar ?

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bildiğim kadarıyla Elcomsoftun bu tür sıkıntılar için bir programı var CD ye yazıp Boot ederek sorunu çözebilirsin ?
Farklı bir bilgisayara ihtiyacın var tabii.
programın ismini tam olarak yazarmısın?
Elinde kurulum cd si var mı ? yada vaşka bir bilgisayar ?
laptobum var.eski kurulum dosyasını usb den mavi ekrandan kurtarma falan bölümüne girdim sonra baktım hata vermeye başladı sildim.yeni bir kurulum ıso dosya ındırdım

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
programın ismini tam olarak yazarmısın?

laptobum var.eski kurulum dosyasını usb den mavi ekrandan kurtarma falan bölümüne girdim sonra baktım hata vermeye başladı sildim.yeni bir kurulum ıso dosya ındırdım
Elcomsoft Password Recovery olması lazım

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
sadece hello dediğini anlayabildim :)

Aynısını şimdi bende yaptım heabımı sildim ve yeniden başlat yaptım şifre istedi ama eski şifremi kabul edip açtı.Bence girdiğin şifreyi daha dikkatli denesen

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Aynısını şimdi bende yaptım heabımı sildim ve yeniden başlat yaptım şifre istedi ama eski şifremi kabul edip açtı.Bence girdiğin şifreyi daha dikkatli denesen
0n defadan fazla denedim yine aynı.ama aynı şifreyle hotmail hesabıma giriyorum.belki senin oluşturduğun şifreleme türü falan farklı ondan giriyor olabilirsin

nayino

Asistan
Reaksiyon puanı
46
hotmail ise kıramıyorsunuz hotmail şifrenizi sıfırlayıp pcnizi internete bağlayın ancak o şekilde girebilirsiniz bildiğim kadarı ile :)
hotmail şifreyı unutmadım ki şifreyı kırayım
geri yüklemee yaparak sorunu çözdüm
şimdi nasıl şifresız gırebileceğimi araştırıyorum

Son mesajlar