Bilgisayarımda HDD çıkartıp SSD takıyorum. Peki ya oem win7 sistemim ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Darin

Üyecik
Ben bunu nasıl kullanmaya devam edebilirim. windows sitesine girdigimde bana iso indirtmiyor ... ürünü satan ile iletişime geçmem gerektiğini soyluyor .. ben ana karta kayıtlı bu işletim sistemini farklı bir bilgisayarda kullanmayacagım. Nasıl kullanmaya devam edebilirim orjinal windowsumu ?

BilgisayarUzmani

Profesör
Ben bunu nasıl kullanmaya devam edebilirim. windows sitesine girdigimde bana iso indirtmiyor ... ürünü satan ile iletişime geçmem gerektiğini soyluyor .. ben ana karta kayıtlı bu işletim sistemini farklı bir bilgisayarda kullanmayacagım. Nasıl kullanmaya devam edebilirim orjinal windowsumu ?
İnternette bunun için birçok program var. Direk windows dosyalarını ssd ye kopyalayabilirsin. Yada telefondan microsoftun sitesinden iso indirip temiz kurulum yapıp oem lisans kodu bulucu ile yeniden etkinlestirme yapabilirsin

Rylad

Asistan
OEM Lisansı Bilgisayar ile geldiyse sticker yapışmış olmalı zaten direk win10 iso indirerek upgrade edebilirsin.

lotusadana

Asistan
Ssd ile birlikte bir clone programı geliyor. Veya indiriyorsun.
Eski hdd sağlamsa tüm sistem kurulum dosyalarını yeni ssd ye gömüyor.

Darin

Üyecik
Ssd ile birlikte bir clone programı geliyor. Veya indiriyorsun.
Eski hdd sağlamsa tüm sistem kurulum dosyalarını yeni ssd ye gömüyor.
yok gelmedi ... oteki hddyi tasınabilir yapacagım kutu alıp ... win10 kurdugum icin gerek yok gibi simdilik ..

stat counter