Bilgisayarımda bilmediğim dosyalar oluşmaya başladı [ ÇÖZÜLDÜ ]

Bu konuyu okuyanlar

Özgür1829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Merhaba Bu sabah bilgisayar açtığım zaman masaüstü simgelerinde 2 adet desktop.ini isminde belge vardi actigim zaman nof defteri aciliyor ve yabancı kelimeler yaziyor vee bu olaydan sonra windiws c sürücüsünde .Sys ve ksaayollar tarzi oluşmaya başladı c surucusunde 7 8 dosya varkrn simdi 20 ye yakin ne oldu bilgisayarima virusmu girdi bilen biri yardimci olabilitmi yeni laptop 8 gun once aldim windows 10 isletim sistemli

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar Merhaba Bu sabah bilgisayar açtığım zaman masaüstü simgelerinde 2 adet desktop.ini isminde belge vardi actigim zaman nof defteri aciliyor ve yabancı kelimeler yaziyor vee bu olaydan sonra windiws c sürücüsünde .Sys ve ksaayollar tarzi oluşmaya başladı c surucusunde 7 8 dosya varkrn simdi 20 ye yakin ne oldu bilgisayarima virusmu girdi bilen biri yardimci olabilitmi yeni laptop 8 gun once aldim windows 10 isletim sistemli

adwcleaner indirerek taratabilir misin?

Özgür1829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İnternetten arastırdım virüs filan değilmiş sistem dosyasıymış denetim masasında gizlenebiliyormuş sorunumu hallettim ilginiz için teşekkürler

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Bazen öyle olabiliyor

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
İnternetten arastırdım virüs filan değilmiş sistem dosyasıymış denetim masasında gizlenebiliyormuş sorunumu hallettim ilginiz için teşekkürler

Klasör Görünümü-> Dosyalar ve klasörler -> Gizli dosya, klasör ve sürücüleri gösterme seçeneğini işaretleyip sorunu giderdiniz doğru mudur?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;

Gizli dosyaları göster etkin oldug
ğu için gözüküyor. Gizli dosyaları gösteri kapatırsan sorun çözülür.