Bilgisayarım takacağım ram ve ekran kartını kaldırır veya desteklermi???

Bu konuyu okuyanlar

AnaDooL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önce pc mi tanıtıyım...

İlk olarak işlemciden başlıyım...

İŞLEMCİ
Cpu adı: Intel(R) Celeron(R) cpu 1.70 ghz

ANAKART
Üretici: AsusTek computer INC
Model P4V8X-X

RAM
Üretici: NULL
Kapasite: 256 mb
Veri genişliği: 64 bit
Bellek tipi: SDRAM

(Benim bilgisayarım bu özellikte(2 gb ram ve 512 ekran kartı )aksam desteklermi? )

(İnternetten alacağımdan değiştirme imkanım olmadığımdan kesin bilgiler olursa sevinirim teşekkürler.....)

Atladığım bir konu varsa söylerseniz sevinirim..

Bellek tipi SDRAm yerine başka bellke tipi taksam olurmu acaba..

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bellek tipini DDR olarak gördüm ben. 400 MHZ PC3200 özelliğine sahip olan 2 GB'lik ram kullanabilirsin. Resmi sitesinde de öyle yazıyor zaten. Ayrıca AGP Slot'a sahip anakartında agp 8x destekli ekran kartlarını kullanabilirsin.

AnaDooL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgin için sağolda agp 16x takma imkanım varmı:helpsmilie:

dLL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
RAM Olarak PC3200 Kaldırır.Anakart 3.256 RAm Kaldırabiliyor Zaten Anakart.Ama AGP8x Destekliyor.16x Desteklemez.Destekemesini İstersen Anakartı Değiştirmen Gerekecek Buda Sana Bütün PC'yi Baştan Alman Demek Anlamına Geliyor :)

onlinedestek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgin için sağolda agp 16x takma imkanım varmı:helpsmilie:

16x takma imkanın yok.

Celeron 1.7 ye 2 gb ram taksan ne fark alacaksın ki bu sisteme yapacağın yatırımlar ölü yatırım olacaktır.
Yerinde olsam bunu elden cıkartır eski teknoloji parcalara verecegın parayla yeni sistem toplarım ;)

AnaDooL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim elimde yaklaşık 300 ytl var.yeni bir sistemle uğraşmakta istemiyorum .bu parayla artık anakartmı değişir ram veya ekran kartı.bu paraya bana ne değişecekce bilgi verirseniz sevinirim.uygun fiyat olursa iyi olur.bide alacağım ürünün modelini verirsenizz bakma imkanım olur.benim bu donamılar hakkındda fazla bilgim yok.bilgilerinizi bekliyorum..:icon_:

ufff bu üsteki yazıyı ben mi yazdım.anakarta fiyatlarına hiç bakmamıştım.benim merak ettiğim birşeyde bellek tipi olarak başka bir ram tipini kkullanabilirmiyim acaba ddr2 var anakarta uyarmı olurmu acaba...

dLL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
DDR2 Desteklemiyor Anakartın.PC'yi Oyun Oynamam Sörf İçin Yaptırcam Dersen 2 GB Ram'le Ekran Kartını Değiştirmen İyi Olur Ama Oyunda Oynarım Sörfte Yapacam Dersen Hiç Bulaşma İçinden Çıkamazsın.Sörf İçin Düşündüklerin İyi.Anakartıda Katarsan İşin İçine Çıkamazsın İçinden Bütün PC Elden Geçer Kısacası.

DipNot :

700 YTL'ye Süper PC'ler Var Taksitli Sahibinden'de Falan 0 ve Taksitli.300 YTL Verene Kadar Taksitle Yeni PC Almak Daha Makul.Götürür Seni Hiç Yoktan Kalitelide PC.

AnaDooL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardımlarınız için sağolıun dLL özellklede sen benimle daha çok iliglenedin sağolasın.ben şimdi birazda oyuniçin bu kadar yüksek almak istiyorum.inla 2 gb ram olmasada olurda yani düzgün bişey çıkarırsak ben neler neler alırsa işimi görür bide son çıkan oyunlara ilgim büyük onlara karşı neler alırsam işimi görür yada dersinizki bu bilgisayarın pili bitmiş hiçbişey almaya değmez deyin..

dLL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önemli Değil Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana..
Sana Ö.M Olarak 1-2 Tane PC Tavsiye Edicem İncele Araştır Oyun İçin.Sorun Çıkarmaz Gayette Makul Bütçelere Göre.

Şuan ki PC Hurda Diyebilirim Şimdiki Sistemlere ve Oyunlara Göre...
Oynama Yapmana Gerek Yok Oynama Yapsanda Oyun Oynayamazsın.Oynarsın Tabide 2006 Oyunlarından Sonrası Kaldırmaz Öyle Diyim.