Bilgisayarim surekli kendini resetliyor

Bu konuyu okuyanlar

oguzsahiinn123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar oncelikle isletim sistemim windows 10 technical prewiev ama sistem ozelliklerinde 8.1 diye geçiyor sorunumsa şu bir kac saat once windows update yardimiyla birkac guncelleme indirip kurdum ve bilgisayari yeniden baslattim once windows logosu geldi ekrana ama altinda dönen yuvarlak gelmedi 3-4 saniye sonra pc kendi kendine reset atti ve bu sefer windows logosunun altinda sadece otomatik onarima hazirlaniyor yaziyordu baskasa birsey yoktu 20-30 saniye burada durdu ve tekrar resetledi bu sefer tekrad sadece windows logosu geldi ve yaklasik 1,5-2 saattir bu sekilde dongu halinde devam ediyor acilmiyor. Elimde windows 10 format dvdsi var hazirda onu yuklemeye calisiyorum ama yuklenmyor. Shit+f8 be f8 tuslarini denedim recovery yapmak icin ama nafile o da olmadi f10 f5 f12 hic biri olmuyor f11e basinca boot cd dvdenmi baslasin usbdenmi onu secme geliyor sadece yardimlariniza muhtacim arkadaşlar guncellemeyi kurmak icin yeniden baslattiktan sonra boyle daha once basima gelmemisti boyle birsey yardimlarinizi bekliyorum