Bilgisayarım oyunda donuyor

Bu konuyu okuyanlar

barisceliikk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.Sistemi toplayalı 5-6 ay falan olmuştur.MSI armor 1070 ti amd ryzen 5 1600 8gb ram ve 1tb harddiskten oluşan bir sistem.Anakartımda msi mortar artic.Bilgisayarım lol ve cs go oynarken donuyor.Ekran donuyor fakat örneğin o sırada discord taysam ordan konuşmaları hala duyabiliyorum yada benim konuştuklarım hala gidiyor.Witcher 3 gibi sistemi daha çok zorlayabilecek oyunlarda oynadım ama onlarda hiç böyle bir sıkıntım olmadı.Windows 10 kullanıyorum.Bilgisayar donduğu zaman ctrl+alt+delete yapıyorum o ekran açılıyor fakat görev yöneticisini seçersem hiçbir şey değişmiyor.O ekrandan oturumu kapata basmak zorunda kalıyorum.Çözümünü bilen varsa yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim çok araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım. @Frosa

MehmetTuran61

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Kardesim parça bi sıkıntı olmasın bak bi olmadisa bana haber ver

barisceliikk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardesim parça bi sıkıntı olmasın bak bi olmadisa bana haber ver
Parça olarak bakmıştım bir sıkıntı gözükmüyor.Aynı durum bi arkadaşımda da var internette arattığımda da bir çok kişinin bu sorunu yaşadığını gördüm ama kimse çözümünü yazmamış

MehmetTuran61

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Parça olarak bakmıştım bir sıkıntı gözükmüyor.Aynı durum bi arkadaşımda da var internette arattığımda da bir çok kişinin bu sorunu yaşadığını gördüm ama kimse çözümünü yazmamış
Bilgisayariniza format atmak mantikli olacaktir

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Öncelikle geç döndüğüm için kusura bakmayın. Ekran kartı sürücünüzü DDU ile temizleyip, tekrardan güncel sürümü kurun.