Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor sorunu anlayamadım [ÇÖZÜLDÜ]

Konusu 'Donanım Sorunları ve Çözümler' forumundadır ve on5800 tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Çok saol ya kurtuldum sonunda

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:clap:sağol kardeş tşk

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya nası kurtulcam bu kendi kendini kapatma sorunu lütfen ben hic bişey anlamamam pc den bana acıklamalı bi şekileralnatırmısınnızzz :(

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaslar su kendini kapatma sorununun performans ve bakım ile alakası yok çünkü performans ve bakımdan uyku modunu ayarlıyorsunuz ama siz fareyi hareket ettirdiğinizde uyku moduna geçmez benim bilgisayarım da kendiliğinden kapanıyor virüs var sandım ama hiç bir virüs çıkmıyor bence bilgisayarın kasasında bi sorun var.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:mad:arkadaşlar bnde de aynı sorun var bilgisayar çok ısınıyor o yuzden olduğunu duşunuyorum yardım lutfen:(

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:flowers:
    olursa çok sağol

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

su an senn karsılastığın sorun benim basımdada vardı kısa süre önce ısındıgında kapanıyordu bu pc lerin güvenliği için yapılan bişey ben içini açtım macunu yeniledim düzelmedi sonradan fark ettim işlemci fanının balansı bozulmus bu yüzden dönerken zorlanıyor yenisini aldım taktım 25 tl ye düzeldi simdi ne ısınma ne kasma hiç bişey yok :)

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Beyler performans bakmla alakası var ben xp kullanırken kapanmıyordu format attım win7 oldum kapanıyor sinyal yok diyor şimdi çözdüm sağol kankeyyyyyyyyyyyy

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkdaşlar pc kapanma sorunu aşırı ısınmadan kaynaklanan bi drm dqer arkdaşlarn ddqi gbde termal macnda btmş olablr yanlz montrn belrli kapanma süreleri vardr bna dkkat edn hiç birzman kesnlkle ypmyn cihaza zarr vermş olrsnz

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bende acer i5 işlemci laptop var geçen 30 cm bir mesafede yere düştü ondan sonra bilgisayar açilip görüntü gelmiyordu ram ve hard diski çikarip tekrar taktip görüntü geldi ama bu defa 3 4 dakika da bir kendi kendine kapaniyor neden acaba bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar benım leptopta bı sorun var leptop kullanıyorum 5 10 dk bıseler yapıyorum ekran donuyor maus hıc hareket etmıyor leptobu da kapatmak zorunda kalıyorum lutfen yardım
    :mad:

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

vllah bende ole yapıyorum ama gende kapanıyor

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benimde aynı sorun oldu sonra açtım kasamı toz sıkışmış Fanların Isınıyor olabilirmi + toz bak temizle çözümü odur diğerlerine bakma bilgisyarım baya iyi ama toz sıkısmıs sende yap bak nasıl calısıyor hem bilgisyarın ömür hemde dahada cok soğutur

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aynı sorunu bende yaşadım. Sorun klavyenin POWER tuşunun takılı kalmasıymış. Temizleme spreyi ile bir fısla sorun çözüldü.

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ayrıntılı snlstırmısın burda pek bilgisayardan anlama ama nası yapıcağımı ayrıntılı tarif edersen yaparım tarif edermisin rica etsem.

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aynisi bendede oluyor bilgisayar dondugu zaman hemen kapanip tekrar aciliyo bu ekran kartindami yoksa islemcidemi?? Ekran kartinda ise nasil bir ekran karti almaliyim dayz gibi oyun lari oynamak icin

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:mellow:bende win 7 var denetim masasına giriyorum ordan gerisi çıkmıyo yardım

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim bilgisayar laptop oyuna giriom kendi kendine kapanıo napacam ben ya bi yardım

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bilgisayarınızın anakartları şişmişmi diye bi bakın eğer ksada bi şişlik varrsa onu indirmek için perpada bir bilgisayarıcıya götürüp ısıtırın sorun o zaman düzelir :D

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim bilgisayar çok erken kapatıyo hani daha başlat denetim masası yapmadan kapatıyo ne yapabilirim 2-3 haftadır oynayamıyorum lutfen yardım :(:cursing:

Sayfayı Paylaş