Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nvıdıa geforce fx 5200 128mb ıntel pentium 4 cpu 2.40 ghz 512 ram kaldırabileceği oyunlar:

1 max payne 2

2 bus drive

3 lfs

4 cal 2

5 cal1

6 nfs under grand 2

şimdilik bu kadar aklıma geliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekran kartı nvidia geforce gt 630 2 gb 128 bit intel core i5 4440 3.1 ghz 8 gblik ram var hangi oyunları kaldırır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
intel atom 1gb ram 251 mb kullanılabilir bellek gta san andreas oynarmıyım
marka asus netbook

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pentium 4 3ghz 1gb ram 4-512 mb ekran kartı hangi oyunları kaldırır yardım Deyse 2gb ram 1 gb ekran kartı taktıracam:glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 gb ram 32 bit işletim sistemi 3B iş ve oyun performansı hangi oyunları kaldırır
packard bell

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde nvidia geforce fx 5500gt 256 mb 32 bit ekran kartı var intel pentium 4 işlemci

2 gb ram var ama gta san andreas kasıyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ahome doğru sölüyor gta 4 öle olduğuna bakmıyacan 1 gb ekran kartı olması lazım en az

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yav sen iyimisin gardaş nası gta 4 ü kaldırı. Benim pc asus k53sj ,intel core i3 3Gb ram 2.10 GHz nvidia GeForce gt 520 m(1gb ekran kartı) Medium da oynadım gta 4 ü o halde oyun kasıyordu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abiciğim Benim bilgisayarım ın özellikleri :işlemci:intel atom N4502-1.66 Ghz ekran kartı:İntel (R) Graphichs Media Accelerator 3150 Hafıza:C:boş hafıza:44,6 Gb D:Boş hafıza:156 Gb

Bilgisayarım ın markası:Exper Modeli:Style

Bilgisayarım rahat bir şekilde gta 3 ve lfs (Live for Speed Wikipedi'bakabilirsiniz)

Gta 4 ü oynaman için sadece ekran kartı değiştirmen yeterli gardaşım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi sen anca GTA San Andreas oynarsın ama kasa kasa oynarsın benim bilgisayarımında özellikleri 1.80 GHZ 1.5 GB Ram ATI Semproson galiba onun gibi bişeyler ben MTA Oynuyorum . Kasmalar sıkıntı olarak doğuyor ama kasmalar bilgisayarına bağlı C Diskinden bağlı büyük bir alan boş olmalı Sana bu konuda Reklam olmasın ama CCleaner Öneriyorum. Ordan Yapabilirsiniz . Teşekkür Ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bilgisayarın ekran kartı 4 GB 2.80 ghz bütün oyunları kaldırıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 gb ekran kartı 8gb ram i5 2.60 ghz 64 bit hangi oyunları kaldırır lütfen cevap verin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beylre benm pc win7 vista 32 bit 512 mb ekran kartı 4 gb ram ve BU oyun kasarmı METİN2 kasrmı sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar call of duty'i bilgisayarınız kaldırmıyorsa merak etmeyin çünkü gerçekten çok ağırlaştı sürümleri mesela 1.666 tl ye aldığım bilgisayar üstelik harici disk artı 1gb ekran kartı var ama yine baya kasıyor böyle bir sorununuz varsa bilgisayarınızda değil oyununuzda sorun var demek hemen formata koşmayalım artı arkadaşlar İNTERNETÇİ FORMATLARINDAN UZAK DURUN!!!!!!!!!!!!!!!! okuduğunuz için teşekkür ederim iyi günler :D:thumbup1::biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aRKADASLAR benım pcım 3,20 ghz 1 cekırdek 2 mantıksal ısletım sıstemı yanı 2 . cekırdek sanal ısletım sıstemı ekran kartım GF 5500 256 MB 2,302 mb lık ramım war ve anakartım ASUS P5vd1-x anakart cıft yonlu gırıs sıstemıne sahıp 4 slotlu ram gırıs var buna gore oynayabılecegım oyunlar var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş benimki intel pentium 4 nvidia gt 220 pes 13. Gta4 cod 1. 2 3 4 5 6 7 8 'ta vice city san andreas serious sam 3 assasins creed 1 gibi oyunları oynuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim pc intel pentinum inside s3 grapichs ekran kartı (opengl degil) 946 mb ram asus dandik anakart hangi oyunları kaldırır