Bilgisayarım geç acılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Musa Meriç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bundan 6 ay önce win8.1 pro geçmiştim ve üstüme birden çok olay geldi ve geliyor şimdi bilgisayarım geç acılır 50 saniye gibisinden daha uzun win7 home veya ultimate geçmeye düsünüyorum napmalıyım kafam karıştı yardımcı olurmusunuz

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
bundan 6 ay önce win8.1 pro geçmiştim ve üstüme birden çok olay geldi ve geliyor şimdi bilgisayarım geç acılır 50 saniye gibisinden daha uzun win7 home veya ultimate geçmeye düsünüyorum napmalıyım kafam karıştı yardımcı olurmusunuz
Hdd kullanıyorsan normal. Eskiyse bide.

Kutluhan Özbakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bios tan açılış onceligini HDD ye verin eğer değilse oda olmazsa yeni bir hdd hatta SSD almak sorununuzu çözebilir.

tural_kaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
masa üstündeki simgelerin sayısını azalt.ve başlangıçta açılan uygulamaları kapat.bilgisayarın hızlanacak açılırken

IronCross96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim sana tavsiyelerim şu şekilde olacak;
1. SSD al
2. Format at ve Windows'unu SSD'ye yükle
3. Bilgisayarını olabildiğince düzenli tut. Düzenliden kastım fotoğraf ve videolarını Google Fotoğraflara kaydet. Saklamak istediğin belgeleri Google Drive'a yükle
4. Kullanmadığın program ve oyunlardan kurtul

Musa Meriç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hdd ssd var

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim sana tavsiyelerim şu şekilde olacak;
1. SSD al
2. Format at ve Windows'unu SSD'ye yükle
3. Bilgisayarını olabildiğince düzenli tut. Düzenliden kastım fotoğraf ve videolarını Google Fotoğraflara kaydet. Saklamak istediğin belgeleri Google Drive'a yükle
4. Kullanmadığın program ve oyunlardan kurtul
ssd im var 3 5 tane oyun var ve oynuyorum sadece acılırken catalsy contor center ve esed acılıyor masaüstüme sade tutmaya özen gösteriyorm ama windowsumu windows umu win7 e geçireciyim optimosyonu çok iyi ve ssd ye yüklerim

Son düzenleme: