Bilgisayarım Çok iyi Ama Oyunlarda Donma Oluyor

Bu konuyu okuyanlar

ArdaKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Bilgisayarımın Özellikleri çok iyi ekran kartlarını Driver Pack Solution İle Güncelledim Nvidia Ekran Kartını Nvidia Geforce Experience İle Güncelledim Şuanda
Herşey Güncel Ama Oyunlarda Kasma Oluyor Bilgisayarımın Özellikleri

Ram:12 GB
DDR 4

intel Core İ7-7500U CPU 2.70 GHZ 2.90 GHZ TURBOSU SANIRIM

Nvidia Geforce 940 MX Ekran Kartı 3 gb

Windows 10 Pro Version 1809 64 Bit x64 tabanlı işlemci

İlk Kasma Olmuyordu Ama şimdi Kasma Oluyor Sorun Ne bilmiyorum Umarım Yardımcı Olursunuz.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Driver Pack Solution tarzı programlar zarar verir beta sürücüler yükler. Temiz format at sürücüleri Windows Update ile güncelle ardından ekran kartı içinde Nvidia GeForce Experience programını yükleyip oradan güncelle.

ArdaKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Driverleri Nerden indirirsem indiriyim Sorun çıkarıyor ve Wİndows updatenin hiç driver indirdiğini Windows kullandığımdan beri görmedim nasıl oluyor o?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Windows update'in indirdiği driver'ı sen bilemezsin arka planda indiriyor yüklüyor driver pack solution tarzı programlar yanlış yükleme yapabiliyor bilgisayarın diğer donanımlarını driver pack solution ile güncellemediysen sadece ekran kartını güncellediysen ddu ile ekran kartı driverını silip nvidia'nın sitesinden güncel driver'ı indirebilirsin..

ArdaKC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Sadece inteli guncellemistim driver pack solution programinin indirdigi inteli sildim intelin kendi sitesinden indirdim yine ayni bisey degişmedi

BilimHezarfen

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Format at dostum sonra sürücüleri update et ondan sonra yükle oyunları driver için booster tavsiyemdir.