Bilgisayarım çok ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

gururtunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim bilgisssayar çok ısınıyor ısındığındada kapanıyorum bunun sebebi nedir . ne yapmamm lazımm içini açıp fanı temizlemek istiyorum ama annem izin vermiyo sence başka ne yapabilirim

ÇOK ACİL:scared:

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bilgisayarcıya ver temizlesin, başka çaren yok.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
arkadaşlar benim bilgisssayar çok ısınıyor ısındığındada kapanıyorum bunun sebebi nedir . ne yapmamm lazımm içini açıp fanı temizlemek istiyorum ama annem izin vermiyo sence başka ne yapabilirim

ÇOK ACİL:scared:

Marka model verir misin belki seninde yapabileceğin bişeydir kaptırma paralarını

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Marka model verir misin belki seninde yapabileceğin bişeydir kaptırma paralarını

Sen ne iş yapıyorsun çok merak ediyorum heryerde bilgisayarcılara dolandırıcı yazıp duruyorsun, Kaç bilgisayarcı senden zorla bilgisayar tamir parası aldı söylermisin sana dolandırıcı ne demek gösteririm ama dua et yanımda değilsin @spybot Lütfen şu adama birisi ayar versin ikidebir bilgisayarcılara dolandırıcı deyip duruyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
garantisi varsa servise ver servisi düzelmiş gibi.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
HP ise klasik bir sorun. Eğer egzoz çıkışından az da olsa hava üfleniyorsa tozlanma vardır ancak hiç hava üflenmiyorsa fan ömrünü doldurmuş demektir. Genelde fanları 1 sende bozulabiliyor HP nin kendimden biliyorum bende.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Hiç kurcalama ver DOLANDIRICILARA 25 ila 60 lirasında fiyat biçerler onlar halletsin [MENTION=55943]honline[/MENTION]

hepsi dolandırıcı değil [MENTION=55943]honline[/MENTION] iyidir keşke bütün bilgisayarcılar onun gibi namuslu olsa söz konusu hp notebook'un garantisi olması gerek...

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Hp nin klasik sorunu bendede g62 serisi var içini açtım sonuç ;
nDS2knS.jpg

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
relax bu şekil bilgisayarcılara dolandırıcı deme mahkemeye verebilirler ona göre ...

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sen ne iş yapıyorsun çok merak ediyorum heryerde bilgisayarcılara dolandırıcı yazıp duruyorsun, Kaç bilgisayarcı senden zorla bilgisayar tamir parası aldı söylermisin sana dolandırıcı ne demek gösteririm ama dua et yanımda değilsin @spybot Lütfen şu adama birisi ayar versin ikidebir bilgisayarcılara dolandırıcı deyip duruyor
Hocam sizi tenzih ederek soyluyorum bazi bilgisayar teknisyenleri insanlari kandirarak para kazaniyorlar. Misal veriyorum ben 11 yasinda olacaktim fazla bilgisayardan anlamiyordum. Bilgisayari toplayan birisi vardi adama bilgisayar hakkinda ne sorsam virus girmis format atmam lazim diyip 25 lira koparmaya calisiyordu. Misal msnin exe dosyasi silinmisti onu soruyordum. Isini hakkiyla yapanlar oldugu gibi insanlarin iyi niyetini kotuye kullanlanlarda var. Sadece paylasmak istedim yanlislik yaptiysam affola

gururtunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
garantisi bitti ne yapabilirim servise göndermek dışında

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Hocam sizi tenzih ederek soyluyorum bazi bilgisayar teknisyenleri insanlari kandirarak para kazaniyorlar. Misal veriyorum ben 11 yasinda olacaktim fazla bilgisayardan anlamiyordum. Bilgisayari toplayan birisi vardi adama bilgisayar hakkinda ne sorsam virus girmis format atmam lazim diyip 25 lira koparmaya calisiyordu. Misal msnin exe dosyasi silinmisti onu soruyordum. Isini hakkiyla yapanlar oldugu gibi insanlarin iyi niyetini kotuye kullanlanlarda var. Sadece paylasmak istedim yanlislik yaptiysam affola

İşte anlayana kardeşim ben ince mesajlar veriyorum adam çok yanlış anlıyor beni

- - - Mesaj Güncellendi - - -

relax bu şekil bilgisayarcılara dolandırıcı deme mahkemeye verebilirler ona göre ...

Usta ben ona zaten dolandırıcı demedim ben genel olarak konuştum bilgisayarcılar 5 senedir ağır bir kan kaybı yaşamakta hatta teker teker dükkanlarını kapatmakta sebebi ise az işçiliğe çok para almaları kimse kimseye güvenmiyor. Arkadaşın ilk attığı mesajı dikkate alırsak sanki kendisi dolandırıcıymışta bana sallıyormuş gibi yazdı bana

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Soğutucu ancak soğutma sistemi düzgün çalışan bilgisayara etki eder. Dediğim gibi sorun tozdansa korkmaya gerek yok ancak fanın ömrü dolmuşsa o zaman fan değişmi gerekir. Servise göndermek dışında yapabileceğin bir şey yok şuanlık çünkü bu iş öyle dışardan müdahale edilerek yapılacak bir iş değil.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
İşte anlayana kardeşim ben ince mesajlar veriyorum adam çok yanlış anlıyor beni

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Usta ben ona zaten dolandırıcı demedim ben genel olarak konuştum bilgisayarcılar 5 senedir ağır bir kan kaybı yaşamakta hatta teker teker dükkanlarını kapatmakta sebebi ise az işçiliğe çok para almaları kimse kimseye güvenmiyor. Arkadaşın ilk attığı mesajı dikkate alırsak sanki kendisi dolandırıcıymışta bana sallıyormuş gibi yazdı bana

oda kimseye dolandırıcı deme diyor...
hpye gelirsek kendin de temizleyebilirsin.

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar aynı sorun bendede mevcut benim marka dell inspıron n5010 tabi laptopun ömrü önümüzdeki ay 3.senesine giriyor sizce normalmidir

gururtunc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
servise götürmekten başka çaere yok herhalde

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Aynen benimki de HP ben bilgisayarı ters çevirip vantilatörü 3e alıp önüne koyup soğutuyom :)
1 dkda :thumbup1: Asistan olmama az kalmış bugün olurum ben :) Yav hiç bildiğim yerden soru gelmiyor