Bilgisayarım Açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
20180711_133721.jpg

Merhabakar arkadaşlar Bilgisayarım Açılmıyor şimdi sorun şu
Ben Bilgisayarın Power Tuşuna basıyorum elektrik 1 saniye durmadan hemen gelip gidiyor
ama Powerle Resete Aynı anda basınca elektrik geliyor fanlar çalışıyor seste geliyor. Ama görüntü neden se hiç gelmiyor. Normalde Powere Basınca açılıyordu dediğim gibi basınca 1 saniye bile durmadan hemen gelip gidiyor ışıkları çalışmıyor. Ama Powerle Resete basınca aynı anda ışıklar yanıyor fan seside geliyor görüntü gelmiyor.

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Kanka powera basıp açılmıyorsa sorun güç kaynağındadır. Büyük ihtimalle arızalı. Sen yine de ramleri teker teker dene powerla da power+resetle de görüntü gelecek mi?

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kanka powera basıp açılmıyorsa sorun güç kaynağındadır. Büyük ihtimalle arızalı. Sen yine de ramleri teker teker dene powerla da power+resetle de görüntü gelecek mi?
Hocam Ramları daha sonra değişticem ama dediğim gibi güç kaynağı yansa power+resetle aynı anda basılı tutuyorum ışıklarda yanıyor. Fan seside geliyor ama ekrana hiç bir şekilde görüntü gelmiyor power tuşuna basıncada kasa çalışmıyor sorun power tuşundan olabilirmi?

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Power tuşu olsaydı power reset yaptığında poweri almayacağı için pc açılmazdı. Tabi kesin bir bilgi veremiyorum. Peki önceden sıkıntısız çalışıyor muydu hiç belirti var mıydi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kanka bir de kimse cevap yazmıyor bazılarina bakıyorum 10 15 mesaj bizimkiler 0. Herkese ayrı deil de aynı özeni gösterseler de rahatlasak...

Son düzenleme:

Himmetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Power tuşu olsaydı power reset yaptığında poweri almayacağı için pc açılmazdı. Tabi kesin bir bilgi veremiyorum. Peki önceden sıkıntısız çalışıyor muydu hiç belirti var mıydi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kanka bir de kimse cevap yazmıyor bazılarina bakıyorum 10 15 mesaj bizimkiler 0. Herkese ayrı deil de aynı özeni gösterseler de rahatlasak...
Hayır yoktu önceden sorunsuz çalışıyordu