Bilgisayarı kapatıp açınca çalışan programların çalışmaması

Bu konuyu okuyanlar

baba601080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bilgisayar yavaşlamıştı fomat attım; birkaç ay geçti LoL açarken oyun bazen açılmıyor onarma yapmam gerekiyor ki önceden böyle bir şey olmuyordu onardığım halde girmiyor hatta girdiği zaman bilgisayarı kapatınca daha açılmıyor tekrar aynı şeyleri yapmam gerekiyor aynı şey diğer oyunlardada geçerli assetto corsa csgo pubg ...
İşte internetten baktım araştırdım aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaş spyware doctor kullanıp çözmüş ama o program artık çalışmıyor lisanslanamıyor iflas ettiler kullanamıyorum
combofix denedim bir şeyler sildi gene aynı fark yok ne yapmam gerekiyor oyunlar hepsi çalışıyordu bir şey oldu çalışmamaya başladılar assetto corsa mesela bu oyunu oynamak için kurduktan sonra assetto corsa.exe yi kopyalayıp başka bi klasöre atıyorum ilk açılışta sıkıntı yok bilgisayar kapandıktan sonra tekrar açınca geçerli bir win32 uygulaması değil diye bir hata veriyor o kopyaladığım dosyayı atıp eskisiyle değiştirince açılıyor oyun galiba bilgisayarda virüs var bir şekide bozuyor dosyaları yaşamış çözmüş yada önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.
Denediğim Programlar combofix ve spyhunter

Son mesajlar