Bilgisayardan sadece evde YouTube dan ders videosu izleyeceğim tavsiyede bulunur musunuz

Bu konuyu okuyanlar

Emirhane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhaba bir bilgisayar almak istiyorum evde ve kurs merkezinde kullanacağım ve sadece internetten ders videoları izleyeceğim ve bir de internet sitelerinde dolaşacağım. Oyun falan oynamayacağım ve bana iyi ve uygun fiyatlı bir şey lazım lütfen yardımcı olur musunuz

Emirhane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

O fiyat aralığında benim için en iyi leptop bu sen biraz daha araştırabilirsin tabi
Mesaj otomatik birleştirildi:

O fiyat aralığında benim için en iyi leptop bu sen biraz daha araştırabilirsin tabi
Teşekkür ederim

Reaksiyon puanı
390

Emirhane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
M

Murat Burç

SDN Okuru
Herkese merhaba bir bilgisayar almak istiyorum evde ve kurs merkezinde kullanacağım ve sadece internetten ders videoları izleyeceğim ve bir de internet sitelerinde dolaşacağım. Oyun falan oynamayacağım ve bana iyi ve uygun fiyatlı bir şey lazım lütfen yardımcı olur musunuz
İndirme yapmayacaksan iPad 9.7 6. nesili hatta yeni gelecek ipadi alsan daha iyi olur aslında. Ama 12. sınıfsın sanırım üniversitede bilgisayar belki lazım olabilir senin seçimin.

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Eğer sıfır takındık yoksa MacBook Air 2015 bakabilirsin tabi batarya şarj döngüsü en fazla 350-400 olsun böylelikle senin kullanımınla 5-6 saat şarj süresi alırsın. Birde sağlam olmasına dikkat et. Lol Ca go bile oynanır ben oynuyordum video edit yaparsın müzik yaparsın vs...hem 1 kilo ağırlıkta hemde tablet kalınlığında

iyi forumlar