Bilgisayarda yapılan videonun telefona atılınca küçük görünmesi

Bu konuyu okuyanlar

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Merhaba başlık biraz uzun oldu şöyle açıklayayım bilgisayarda yaptığım basit bir video 1 adet resim 1 adet müzikten oluşan 30 saniyelik video kayıt edip bilgisayarda açtığımda büyük sorun yok telefona attığımda direk yatay açılıyor burda iyi ama dikey yaptığımda ki zaten dikey hazırlanmıştı resim ekranın ortasında küçük duruyor yani video küçülüyor her türlü ayarda denedim kayıt yaparken yine telefonda küçük duruyor denediğim programlar proshow gold moviavi apowersoft bu konuda bilgisi olan arkadaş var mıdır?

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yazılımsal konuda yardım edemem ama bende bir kere böyle bişey yaşamıştım.Videoda ekran oranını 'Orjinal Boyut'a getirmiştim ama kısa sürede fark ettim.Ben lg telefon kullanıyorum video açıkken sağ üstteki 3 noktaya tıklayıp video oranına basıp genişlet dersen belki sorunun çözülür.

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
ben videoyu sadece kendi telefonumda izlemek için hazırlamıyorum başkalarına da göndereceğim

POSEYDON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Başkaları da telefondan izleyecekse onlarında aynı ayarı yapması gerekiyor sanırım zaten standart olarak o ayar seçili oluyo telefonlarda.