Bilgisayarda hafıza kullanımını gösteren program önerisi

Bu konuyu okuyanlar

AtakanCb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle benim Harddiskim C: ve D sürücülerinden oluşuyor
C:100GB
Fakat 20 GB boş gösteriyor ve ben tüm programları hesapladım yarısı bile değil C: sürücüsünün içindeki tüm klasörlerin özelliklerinden baktım toplam yine 50 gb civarı
Şimdi ben C:de hangi klasör hangi dosya ne kadar yer kaplıyor öğrenmek istiyorum

Önerinizi bekliyorum :)

alidiz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TreeSize Professional programın windowstaki tüm klasörlerin boyutlarını gösteriyor.

okanr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Virtualbox gibi bir program kullanıyorsan sanal işletim sisteminin dosyalarını c üzerinde bir yerde depolamış olabilir

AtakanCb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TreeSize Professional programın windowstaki tüm klasörlerin boyutlarını gösteriyor.
Teşekkürler kuruyorum şimdi bakalım neymiş

virtualBox ve vmware yüklü ama onlar D:sürücüsüne yaptılar sanal hdd

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Programları tek tek hesaplayınca doğru sonuç çıkmazki onların dolu ekstra fazlası çıkar hemde uzun süredir format atmıyorsan windows baya bi kabarıyor bakım yapmıyorsan birde

AtakanCb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Treesize baya isimi gordu de bu gereksiz klasorleri falan otomatik temzilemek icin hangi programı önerirsiniz arkadaslar ?

RedBlood56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ass(Advanced System Care) iyidir onuda kullanabilirsin bide windows disk temizleme kullan Ass full link istiosan verebilirim...

emirhan23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CCcleaner kullanıyorum ama Advanced system care önerdiler o nasıl peki ? :)
Advanced system care biraz kasıyor gibi. Belkide eski bilgisayarımda kullanmıştım, kendini zor açıuyordu pc :p ondan oluyor da olabilir :) Zaten Cclenaerı kullanıyormuşsun, birde advanced system careyi dene :)