Bilgisayarcıyı bastık

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asiris

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
Bu gün babam,amcam,dayım kuzenlerim ve mahalleden bir kaç çocukla bilgisayarcıdan parayı istedik. Bir de göz korkutma amaçlı içi boş mermisiz silah götürdüm. Paranın bi kısmını verdi. Gelecek ay kalan kısmınk vercek. Mutluyum. Tavsiye veren arkadaşlara teşekkürler.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
onu geçtim mahkeme onu haksız duruma bile düşürebilir adamları toplayıp silah getirmişsiniz tehdit etmişsiniz

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
Öyle olmaz oraya uranyum ve mıknatıs götürecektin mıknatısı bilgisayarların oraya koycaksın sonra uranyumuda bak bu radyasyonlu seni öldürür diye tehdit etmek için kullanıcaksın öyle silahla sizi en fazla mahkemeye verip verdiğinin 2 katını alır neyse şakayı bırakacak olursak seni mahkemeye verse kazanır yani yapmasaydın daha iyiydi.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Adam suç duyurusunda bulunsa bittiniz birde dükkanda kamera varsa al başına belayı o kadar kişi dükkanı bas birde silah göster..

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
foruma yazdıklarında artık mahkemede delillerden biri olur ?

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Bu gün babam,amcam,dayım kuzenlerim ve mahalleden bir kaç çocukla bilgisayarcıdan parayı istedik. Bir de göz korkutma amaçlı içi boş mermisiz silah götürdüm. Paranın bi kısmını verdi. Gelecek ay kalan kısmınk vercek. Mutluyum. Tavsiye veren arkadaşlara teşekkürler.
Şimdi adam olmuştur bilgisayarcı

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
Baseball sopasını Obama Sayın Erdoğan'a göstermişti.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
bilgisayarda oynayacağı cs.go yu gerçek hayatta oynamış

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,743
hukukta müteselsilen sorumluluk vardır. Hele bir de silah götürün diyen bir azmettirici varsa o da yandı.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
keşke gidip dayak yeseydin paranın kat ve katını alırdın adamdan.ben olsam kendimi dövdürür parayı alırdım xd.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,382
Yahu bu adamın dedikleri uydurma kurgu yalan inanmayın lütfen. Ne kadar alakasız şeyler söylüyor. Biz forumda aldığın bilgisayara fiş vermediyse ara şikayet et dedik. Bazı arkadaşlar adam topla sıkıştır dedi. Adam toplamak için konu açtı orada bile kurgu olduğu belli. Boşuna prim vermeyelim şuna.

"böyle bir uygulamayı yeni öğrendim. babam şikayet edelim diyor. döversek 50 kişi bulup bizi köşede sıkıştırır diye korktuk. birazcık eşkiya tipli bir adam." dedi bu arkadaş.

"saçma sapan şeyler yazacaklar yazmasınlar daha iyi
arkadaşlar ben 3000tl edecek bilgisayara yanlışlıkla 10300 tl verdim. merak edenler ilk konuya bakabilir. her neyse ben avukata gittim bu gün görüştük. kendisi davanın detaylarına bu akşam bakacağını söyledi. 10-15dk önce fatura kesilmediği için aldığına dair bir kanıt yok ve bu yüzden dava açamayız dedi. benim kafama kaynar sular döküldü. tek çare gidip zorla istemek. ben böyle bodygard bulabilir miyim. 5-6 tane yeter. bir de silah lazım tehdit etmek için. nereden bulabilirim bu tarz adamları ? belirli mahallelerş vs. var mıdır ? Malatya'da yaşıyorum."

Mehmet_Emir

Doçent
Reaksiyon puanı
1,179
Yahu bu adamın dedikleri uydurma kurgu yalan inanmayın lütfen. Ne kadar alakasız şeyler söylüyor. Biz forumda aldığın bilgisayara fiş vermediyse ara şikayet et dedik. Bazı arkadaşlar adam topla sıkıştır dedi. Adam toplamak için konu açtı orada bile kurgu olduğu belli. Boşuna prim vermeyelim şuna.

"böyle bir uygulamayı yeni öğrendim. babam şikayet edelim diyor. döversek 50 kişi bulup bizi köşede sıkıştırır diye korktuk. birazcık eşkiya tipli bir adam." dedi bu arkadaş.

"saçma sapan şeyler yazacaklar yazmasınlar daha iyi
arkadaşlar ben 3000tl edecek bilgisayara yanlışlıkla 10300 tl verdim. merak edenler ilk konuya bakabilir. her neyse ben avukata gittim bu gün görüştük. kendisi davanın detaylarına bu akşam bakacağını söyledi. 10-15dk önce fatura kesilmediği için aldığına dair bir kanıt yok ve bu yüzden dava açamayız dedi. benim kafama kaynar sular döküldü. tek çare gidip zorla istemek. ben böyle bodygard bulabilir miyim. 5-6 tane yeter. bir de silah lazım tehdit etmek için. nereden bulabilirim bu tarz adamları ? belirli mahallelerş vs. var mıdır ? Malatya'da yaşıyorum."
Doğru düşününce mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...