Bilgisayara Hangi İşletim Sistemini Yüklemeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
134
Benim iş için kötü bir laptop um var. 1gb ram 160hdd li format atacağım ama hangi işletim sistemini yüklemek daha mantıklı olur? Bu bilgisayarda hangi işletim sistemi daha seri çalışır acaba?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Win7 yüklemek imkansız gibi bir şey şuan orjinal halinde bir kendi sitesinde var onun içinde win7 key gerekiyor tabi 3'üncü parti sitelerde var.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bir tanıdığım bilgisayarcı var ondan key istediğimde veriyor zaten bana
Eaki bilgisayarımı 1GB RAM ile Windows 7 verimli çalışır mı konusundan çoğu kişi bilir. Windows 7'deki bilgiaayarım Chrome'a 4 dakikada giriyordu. Bunun yerine Linux Mint veya Ubuntu kurmanı öneririm. Linux Mint en stabil dağıtımlardan biriydi zaten. Bilgisayar gerçekten çok ağırlaşır Windows 7 kesinlikle önermem. Hatta Windows önermem. Tabi senin kararın :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama başlıktaki gibi iş için kullanacaksan o zaman Windows 7 Professional kurmakta sıkıntı çıkartmaz.

alioskiiii

Doçent
Reaksiyon puanı
134
Eaki bilgisayarımı 1GB RAM ile Windows 7 verimli çalışır mı konusundan çoğu kişi bilir. Windows 7'deki bilgiaayarım Chrome'a 4 dakikada giriyordu. Bunun yerine Linux Mint veya Ubuntu kurmanı öneririm. Linux Mint en stabil dağıtımlardan biriydi zaten. Bilgisayar gerçekten çok ağırlaşır Windows 7 kesinlikle önermem. Hatta Windows önermem. Tabi senin kararın :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama başlıktaki gibi iş için kullanacaksan o zaman Windows 7 Professional kurmakta sıkıntı çıkartmaz.
Bir ssd taksam sıkıntı kalmaz değilmi