Bilgisayara güç geliyor ama görüntü yok

Bu konuyu okuyanlar

Demirfatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. 2 gün evvel bilg. Kapaliyken fisini cekmek zorunda kaldim. O gün ayni problemi yasadim. Ancak 3 4 deneme sonunda acildi. Bugun bizimkiler fisi cekmis bu sefer. Ancak bu kez hic acilmiyor. Guc geliyor fanlar calisiyor. Monitorde calisiyor. Ancak goruntu yok. Biraz bekledim acaba sistem acildi da monitor mu goruntu vermiyor diye ama klavye ve fareye de guc gelmiyor. Sorunu anlayamadim bir turlu. Tum islerim aksadi. Acil yardima ihtiyacim var.

fatihsyn45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ram söküp tak ekran kartı kablolarını kontrol et daha sonra tekrar dene.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba. 2 gün evvel bilg. Kapaliyken fisini cekmek zorunda kaldim. O gün ayni problemi yasadim. Ancak 3 4 deneme sonunda acildi. Bugun bizimkiler fisi cekmis bu sefer. Ancak bu kez hic acilmiyor. Guc geliyor fanlar calisiyor. Monitorde calisiyor. Ancak goruntu yok. Biraz bekledim acaba sistem acildi da monitor mu goruntu vermiyor diye ama klavye ve fareye de guc gelmiyor. Sorunu anlayamadim bir turlu. Tum islerim aksadi. Acil yardima ihtiyacim var.

ekran kartı yerinden oynamış olabilir veya ramlerle ilgili problem olabilir @fatihsyn45 dediklerini uygulayabilirsin

Demirfatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim yazdiklarinizi. Kablolarda problem yok gibi. Ram konusunu da denedim degisen bir sey olmadi.

Demirfatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Statik olayini yaptim. Gonderdiginiz konudaki pek cok seyi denedim. Aksam farkli bir pc ve monitor ile deneme yapmak kaliyor geriye. Sorunu bulamamak cok can sıkıyor.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Statik olayini yaptim. Gonderdiginiz konudaki pek cok seyi denedim. Aksam farkli bir pc ve monitor ile deneme yapmak kaliyor geriye. Sorunu bulamamak cok can sıkıyor.

Umarım sorununuzu giderirsiniz. Sorun devamında tamirciyle görüşmenizi öneririm.

fatihsyn45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Cihaz fişini ve bios pilini çıkar daha sonra bir süre bekle güç düğmesine bas cihazdaki gücü boşalt bekle 10 dakika sonra tekrar tak çalıştır.

Demirfatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz fişini ve bios pilini çıkar daha sonra bir süre bekle güç düğmesine bas cihazdaki gücü boşalt bekle 10 dakika sonra tekrar tak çalıştır.
Bios pili olayini yapamadim. Farkli biraz goruntulerdeki gibi degil pek. Ancak bu olaydan pek netice alamadim diger cihazlarda.