Bilgisayar olmada İphone müzik indirmek mümkün mü?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Ücretsiz sadece iphone ile müzik indirme şansımız var mı?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
programları var yanlız çabuk kaldırıyorlar geri Apple’ının korsana bakış açısı belli. Benim tavsiyem sizi zora koymazsa spotify var hem başarılı hem orjinal ücretli uygulama ama tavsiye ederim

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
programları var yanlız çabuk kaldırıyorlar geri Apple’ının korsana bakış açısı belli. Benim tavsiyem sizi zora koymazsa spotify var hem başarılı hem orjinal ücretli uygulama ama tavsiye ederim
Apple da mobil ödeme sadece Turkcelliler için geçerli değil dimi, app store de öyleydi de en son.

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ücretsiz sadece iphone ile müzik indirme şansımız var mı?
selam iphoneye müzik indirmek için farklı bir iphoneden veyada telefondan dosyaları iClouda atıp dinleye bilirsin veyada
document uygulamasını kulana bilirsin uygulamanın ayrı bir safarisi var ve reklam yok kulanımı kolay kendin interneten indirdiğin resim,müzik,ve benzeri pdf dosyalarını kulana biliyorsun ve pdf resim dosyalarını ibooks veyada fotolardan açabiliyorsun hiç kulanmadıysan videosunu izle

ismail çakmak

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Evet var. Ücretsiz bir şekilde iPhone müzik indirme videosunu izleyerek 2019'da çalışan yöntemi deneyebilirsiniz. Bu yöntem tarayıcı ile yapılıyor ilerde uygulamanın silinme derdi yok. Bu yöntem kalıcıdır, sizde tavsiye ederim.

hersoz

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2

Videoda anlatılan işlemleri yaptıktan sonra istediğinizi indirebilirsiniz hocam. Ben yıllardayım aynı yöntemi kullanıyorum hiç sıkıntı çıkarmadı. Tavsiye ederim.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Bir albüm 9.99 lira (genelde) Çok değil. Hak var hukuk var. Keşke devlet korsana karşı mücadele etse.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Fox fm var tercih ederseniz çok güzel bir uygulama
Oradan indirmek çok basit ve çevrimdışı da dinleyebiliyorsunuz

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Documents diye bir uygulama ile evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir albüm 9.99 lira (genelde) Çok değil. Hak var hukuk var. Keşke devlet korsana karşı mücadele etse.
Hak ve hukuk mu ? İndirme olarak YouTube’den indirdiğimiz sürece yasaldır çünkü reklam’dan kazanacakları parayı biz indirirken de kazanıyorlar