Bilgisayar olmada İphone müzik indirmek mümkün mü?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Claynt

Doçent
Ücretsiz sadece iphone ile müzik indirme şansımız var mı?

Durmuşkandemir

Profesör
programları var yanlız çabuk kaldırıyorlar geri Apple’ının korsana bakış açısı belli. Benim tavsiyem sizi zora koymazsa spotify var hem başarılı hem orjinal ücretli uygulama ama tavsiye ederim

Claynt

Doçent
programları var yanlız çabuk kaldırıyorlar geri Apple’ının korsana bakış açısı belli. Benim tavsiyem sizi zora koymazsa spotify var hem başarılı hem orjinal ücretli uygulama ama tavsiye ederim
Apple da mobil ödeme sadece Turkcelliler için geçerli değil dimi, app store de öyleydi de en son.

TAHA34TR

Asistan
Ücretsiz sadece iphone ile müzik indirme şansımız var mı?
selam iphoneye müzik indirmek için farklı bir iphoneden veyada telefondan dosyaları iClouda atıp dinleye bilirsin veyada
document uygulamasını kulana bilirsin uygulamanın ayrı bir safarisi var ve reklam yok kulanımı kolay kendin interneten indirdiğin resim,müzik,ve benzeri pdf dosyalarını kulana biliyorsun ve pdf resim dosyalarını ibooks veyada fotolardan açabiliyorsun hiç kulanmadıysan videosunu izle

ismail çakmak

Üyecik
Evet var. Ücretsiz bir şekilde iPhone müzik indirme videosunu izleyerek 2019'da çalışan yöntemi deneyebilirsiniz. Bu yöntem tarayıcı ile yapılıyor ilerde uygulamanın silinme derdi yok. Bu yöntem kalıcıdır, sizde tavsiye ederim.

dyatkc

Üyecik
Documents by Readdle adlı uygulama ile YouTube’dan MP3 indirebilirsiniz

hersoz

Üyecik

Videoda anlatılan işlemleri yaptıktan sonra istediğinizi indirebilirsiniz hocam. Ben yıllardayım aynı yöntemi kullanıyorum hiç sıkıntı çıkarmadı. Tavsiye ederim.

halil007

Asistan
Bir albüm 9.99 lira (genelde) Çok değil. Hak var hukuk var. Keşke devlet korsana karşı mücadele etse.

stat counter