Bilgisayar mühendisliği

Bu konuyu okuyanlar

ULTOR_AKD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konuyu dogru yere mi actim bilmiyorum.
Benim sorunum şu:
Bilgisayar mühendisliği 1.sinif öğrencisiyim ve hocamiz bize 6 quiz notu değerinde odev verdi.
Odev bir bilgisayar muhendisi ile video röportaj yapmak 5-10 dk lik ama ben kimseyi tanimiyorum.
Forumda bilgisayar muhendisi varsa yardimci olabilir mi

ULTOR_AKD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Calculus hangi ders oluyor yav
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten lineer cebirden yeterince cekiyoz

ULTOR_AKD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizde mat 1 ,lineer cebir ,fizik,algoritma var belki kalkulus matin icindedir daha sonra gosterirler

Calculus dedigin limit turev integral mi

Youtubeden baktim oyle diyor

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
olup olmamasindan ziyade insanlar neden videolarinin kayit olmasini istesin ki hocam? Mesela normal sorularin olsaydi cevaplardim ama video cekme olayi baska bir sey. Ben istemem böyle bir seyi, o yüzden pek kimse ilgilenmiyor..

ULTOR_AKD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de onu anlamiyorum hoca dusunemiyor mu bunu kimse video cekmek istemiyor. Çok sacma bir ödev.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Çek birini. Hoca nereden tanıyacak.

ULTOR_AKD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Form dolduracaz çalıştığı yer emaili falan hepsini vereceğiz.Arastirabilir sence risk almaya deger mi 6x100 puan olan bir odevi

Form dolduracaz çalıştığı yer emaili falan hepsini vereceğiz.Arastirabilir sence risk almaya deger mi 6x100 puan olan bir odevi

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Ben de onu anlamiyorum hoca dusunemiyor mu bunu kimse video cekmek istemiyor. Çok sacma bir ödev.

iki ihtimal var.. Youtube da video yayinlayan, yüzünü gösteren kisilere teklif edeceksin bunu.. Ya da skype üzerinden bir konusma ayarlayacaksin ama sadece sesli sekilde.. Ya da birini bulacaksin röportajini yapacaksin kayit edeceksin, daha sonra baska birini bulup, sanki o kisiymis gibi ayni seyleri ona söylettireceksin :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Aynı ödevi bize de vermişlerdi 1. sınıfta ben yapmamıştım. Bu tarz bir şeyi ödev olarak vermenin ne anlamı var çözemedim. Videoları izlemediklerine de eminim. Bir mühendis ile görüşüp rapor olarak sunmak daha mantıklı bence illa bu tarz bir ödev verilecekse.