Bilgisayar Mühendisi Olmak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

gutitoli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim eğer oyun oynuyorum diye yada pc ile çok uğraşıyorum diye pc mühendisi olacaksan hiç olma çok sıkıyor insanı. Ve bana kalırsa istanbul dışında okuma ben istanbul dışında okuyorum bi sike benzemiyor 1 metre kac cm falan ordan başladılar çünkü meslek lisesinden geliş var puan ekliyolar bu yüzden biraz basit davranıyorlar bu yorumu değerlendir çok mutsuz olabilirsin. Pc mühendisleriyle iletişime geç çünkü bence yazılım sıkıcı ve pc mühendisi türkiyede önemli değil pek. Dikkat et kardeşim

Enes Ozbek 38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba size bir sorum olucak.
Ben 2 Yildir Hollanda'da yasiyorum ve yuksek bir liseye baslayacagim(yani burda bilgisayar muhendisi olabilecegim liseden daha yuksek.)
Ben 3 Yil sonra Turkiyeye gelicem ve yuksek bi liseye baslama ihtimalim yuksek. 3 Yil sonra Turkiyeye geldigimde super hollandaca ve ingilizcem olucak. Super olmasa bile almanca yada fransizca konusucam.
Benim sorum: Nasil bilgisayar muhendisi olurum ve iyi bir gelirim olurmu?
CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM...

lilchill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aradan 6 yıl geçmiş. Merak ettim olabildin mi?

secilburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kesinlikle bilişime yönelmeni tavsiye ederim, fakat sabırlı ve bol bol yazılım projeleri geliştirmeni özellikle Linkedin de bağlantılarını arttırmanı şiddetle öneririm