Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Merhaba arkadaşlar..evde kullandığım bilgisayar koltuğum kırıldı.yeni bir koltuk almayı düşünüyorum.ama sağlam ve dayanıklı ve rahat olmalı.tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bütçenizi belirtirseniz arkadaşlar ona göre tavsiye verebilirler.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Bütçe olarak ortalama 200 tl maksimum 250 tl olabilir.ama rahat ve uzun süre dayanıklı olmasını istiyorum

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bilgisayar koltuğu kullanan yokmu :)

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Sanırım yok :) Gittigidiyor'dan veya n11'de ki alanların yorumlarını okuyarak tercih edebilirsiniz.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Rahat olmasın. Arada bir kalkıp dolaşma ihtiyacı hissettirsin. ;)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Rahat olmasın. Arada bir kalkıp dolaşma ihtiyacı hissettirsin. ;)
malesef günde ortalama 12-13 saat internet başındayım .bazen 7 saat de oluyor

telefon önerisi oldu mu en az 40 kişi ortaya çıkar.Şimdi kişiden ses yok.bu forumda masaüstü bilgisayarı olanlar nerede oturtuyor merak ediyorum.yoksa artık herkes laptop,tablet mi kullanıyor.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Ne diyeyim bu iş aslında biraz rahatlık işi. Kişiden kişiye değişir , malum imalat farklı :D . Şaka bir yana, tavsiyem bizzat test etmeniz. Ancak sık koltuk değiştiriyorum dersen, ikinci el sitelerinden ucuza al derim. Tabi kullanmadan önce güzelce yıka ve kurut .

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Ne diyeyim bu iş aslında biraz rahatlık işi. Kişiden kişiye değişir , malum imalat farklı :D . Şaka bir yana, tavsiyem bizzat test etmeniz. Ancak sık koltuk değiştiriyorum dersen, ikinci el sitelerinden ucuza al derim. Tabi kullanmadan önce güzelce yıka ve kurut .
genelde bilgisayar koltukları standart oluyor.benim için en önemlisi kaliteli ve dayanıklı olması.daha önce ucuza aldım hemen kırıldı