Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

hckroll1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
usta sımdı daha once boyle bı sorun olmuyordu ozellıklerım sunlar wın7 ultımate 32 bıt 2.30ghz 3 gb ram 1 gb ekran kartı i3 ddr3 intel 520m series ekran kartı buydu nvdia ama bı oyund atmayıpo dıger oyunda neden atıyor onu anlamıyorum ben

- - - Mesaj Güncellendi - - -

usta sımdı daha once boyle bı sorun olmuyordu ozellıklerım sunlar wın7 ultımate 32 bıt 2.30ghz 3 gb ram 1 gb ekran kartı i3 ddr3 intel 520m series ekran kartı buydu nvdia ama bı oyund atmayıpo dıger oyunda neden atıyor onu anlamıyorum ben

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorunun bir çözümü var aslında başlattan denetim masasına gir pil ve güç seçenekleri veya güç seçeneklerine tıkla ayarlarını yap tamam de ekranın sağ alt köşesine fiş resmi gelmezse başarısızsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1:Şimdi İlk Önce Çözümü Söylüyorum. Kasanın İçini Açıyoruz Oradaki Bütün Tozları Temizliyoruz.Eğer Pc Yine Kapanırsa Skype:ferhat20039 Teşşekür'e Gerek Yok.:thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende uyku moduna alıyorum açtıktan 1 saat falan geciyor kendi kapanıyor fakat yenıden baslatınca hıcbır sorun yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide dizustu minecraft oynayınca kapanıyo normalde 250 fps ama 15 dakka sonra 5 fps oluo sonra tekrar 250 fps ve sonradan kapanıyo anlıcanız 30 dakkada bir kapanıyo pc toshiba qosmio nolur yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bilgisayarım kendi kendine kapaniyo kasadan ses çıkıyor fakat hiç bi görüntü olmuyo 2 GB RAM var bi arkadaşım bakmisti 1 GB kullanılıyordu zaten kendini kitliyodyr falan demişti ama açılır açılmaz kapanmaya basladi

karahal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bana böyle oluyou babama söyledim babam sen bozmuşsun dedi bu sorunu arştırdım babama sölediim babam bilgisayarı açtı içini tozlerı alı 1 ay iyi dayandı sonra yani bugün gine kapandı kardeşimoynuyodu wolfteam o zaman nkapandı işte babama sölicem gitsin gine alsın tozları dene olur :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgisayar toshiba marka laptop internetten bir oyun oynarken online bir oyun kendi kendine kapaniyor aciyorum bir dk gecmeden yine kapaniyor lutfen yardimm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya konu şimdi bilgisayar ve kapanma konudaki sorunun ilacı bende aslinda cok kolay sag alt kosede bir pil isareti var oda bir defa bastiktan sonra solda saat isareti gibi birsey var orada:dengeli (önerilen),güç tasarrufu ve yuksek performans var onlari tek tek yan larindaki ayarlarini degistire giriyorsunu ve orada zamanlar var hepsini hicbiri yapin ve islem yani hata cozuldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yeni başıma geldi.. bilg. 8 yıllık, 8 yıllık diyorum çünkü yeni jenarasyon da muhtemel farklılıklar olabileceğini düşünerek yazdım..
sorun; bazı programlarda ve ara ara olurken ve internette bir çok sayfa açınca olmaya başladı ve İŞLEMCİ FAN'ına BAĞLI METAL İLE İŞLEMCİ TEMAS ETTİĞİ KISIM ARASINDA MACUN BULUNUYOR ONUN KURUMASI SONUCU ÇIKTI ŞİMDİLİK ÖYLE GÖZÜKÜYOR YENİLEDİM ŞİMDİLİK BİR SIKINTI YOK BAKALIM..BELKİ İŞİNİZE YARAR HATTA BU BİLGİ ÇOKTAN VERİLMİŞTİR BİLE BU DA TAZELEMEK OLSUN SİZ YİNE DE SORUNLARA GÖRE ARAŞTIRIP ÇÖZÜME ULAŞIN