Bilgisayar interneti 30dk sonra gidiyor.

Bu konuyu okuyanlar

dege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondan sıkıntı yaşamıyorum kesinti yok. İnternet gidince bağdaştırıcı seçeneklerinden Wi-Fi'ı resetliyorum düzeliyor ancak yine 30 dk sonra kopuyor. Online oyun oynarken aşırı sıkıntı çıkarıyor. Bildiğiniz bir çözümü var mıdır?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
Telefondan sıkıntı yaşamıyorum kesinti yok. İnternet gidince bağdaştırıcı seçeneklerinden Wi-Fi'ı resetliyorum düzeliyor ancak yine 30 dk sonra kopuyor. Online oyun oynarken aşırı sıkıntı çıkarıyor. Bildiğiniz bir çözümü var mıdır?

cihazınız laptop mu , masaüstü mü , lan kablosu ile bağladığınızda 30dk sonra kopma oluyor mu?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
laptop, şuan lan kablosu bağlayamıyorum

pil güç planını yüksek performans yapıp plan ayarlarından kablosuz bağdaştırıcı ayarlarının yüksek performans olduğuna emin olun , aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcıları kısmından wireless aygıtını bulup güç yönetiminden güç kazancı için aygıt kapatılsın tikinin kapalı olduğuna emin olun.

dege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pil güç planını yüksek performans yapıp plan ayarlarından kablosuz bağdaştırıcı ayarlarının yüksek performans olduğuna emin olun , aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcıları kısmından wireless aygıtını bulup güç yönetiminden güç kazancı için aygıt kapatılsın tikinin kapalı olduğuna emin olun.
çok teşekkürler yaptım hepsini sonuçlarını yazarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır hala gidiyor

Son düzenleme:

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
aklıma başka bir şey gelmiyor , driverlarda güncelse tek yapmanız gereken laptobu farklı bir kablosuz bir ağda 30dk kullanmayı denemek , ona göre sıkıntının laptopta veya modemin kendisinde olduğunu anlarsınız...