Bilgisayar HDD'yi görmüyor,Monitörle İlgili Bir Hata daha Acil İlgilenirseniz Sevinirim.

Bu konuyu okuyanlar

HakkoSah06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1.Olarak arkadaşlar VATAN BİLGİSAYAR'A gittim ve ordan bir pc topladım (hdd hariç tüm parçaları onlardna aldım.)
2.si Her şey tamamdı bizle ilgilenen kişiye sorduk eski pc'nin hdd'sini alın takın yeni pcye uyumlu ise diye, aldılar taktılar sorun yok fln dediler testi de geçmiş.
3.sü adam bana oyunu ve windowsu ssd 'ye kuralım hızlı çalışır dedi. O windowsu ssd'ye kurmuş ben oyunu kurdum. Fakat şunu demişti, C'nin yanında 2 klasör daha olacak bunlar senin hdd'nin klasörleri. Onu biz sıfırlayamayacağımızdan sen ssd hariç 2 klasörü biçimlendirceksin dediler. Anlattılar gönderdiler. Fakat dediğim gibi hdd takılı pc'ye ama 2 klasör yok.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monitörler ilgili problemim ise Asus'un 1mh 75hz bir monitörünü aldım.
Fakat NVIDIA Denetim masasını açınca NVIDIA EKRAN AYARLARI KULLANILAMAZ.
Altında ise ek yazı olarak, "ŞU ANDA NVIDIA GPU'YA BAĞLI BİR EKRAN KULLANMIYORSUNUZ.

Benim tahminim monitörün AMD İÇİN YAPILMIŞ OLMASI ÇÜNKÜ Üstüne AMD Yazıyordu Mağazada. Adama sordum benim pc intel gtx1050 ti diye adam sorun olmaz dedi. İlgilenirsen Çok Sevinirim İyi Geceler

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Kabloyı ekran kartının çıkışına taktığından emin ol. Sürücüleri güncelle.
Hdd için.
Bilgisayarım-sağ tık-Yönet-disk yönetimi
Kısmına gel.
Aşağıda 2 adet siyah disk olur. Onlara sağ tıkla yeni birim de sonra next next next...

HakkoSah06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kabloyı ekran kartının çıkışına taktığından emin ol. Sürücüleri güncelle.
Hdd için.
Bilgisayarım-sağ tık-Yönet-disk yönetimi
Kısmına gel.
Aşağıda 2 adet siyah disk olur. Onlara sağ tıkla yeni birim de sonra next next next...
Dostum çoook ama çoook teşekkür ederim sadece 2.yi yapabildim senin dedigin gibi bi anda c'nin yanına d" de geldi :D aslına algılıyormuş da bana göstermemiş allah razı olsun. Kablo 2 tane var 1 mavi 1 siyah :D
Mavi tek yere giriyo ztn 2.si için de başka bir yer yoh gibi gözükiyi