Bilgisayar Hafıza Kartını Okumuyor [ÇÖZÜLDÜ]

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARkadaşlar bende 16 GB hafıza kartı var kart birden bire telefondan bağlantıyı kesdi bağlan mıyo bilgisayarada bağalan mıyo başka telefonda sifre istedi bi yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
önceden aynı kartları benim pc okurdu ,başka bir sorun olmuştu format atmış konudan anlayanlar ama sonra pcnin sol tarafındaki usp yuvası ve hafıza kartı algılanmıyor Allahtan sağ taraftakini sağlam bırakmışlar o da maalesef sadece usp yuvası :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kart okuyucuyu taktıgımda ışıkta yanmıyor. Acaba sorun bilgisayardamı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clover: Bilgisayarım hafıza kartını önden okumuyor arkadada giriş portu yok ne yapabilirim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar benimde böyle bir sorunum vardı her yöntemi denedim fakat olmadı gülünç gelecek ama çareyi şu yöntemde buldum.
Bkz:Öncelikle küçük hafıza kartını aparatından çıkarıyorsunuz ve kasada küçük hafıza kartı bölümüne takıyorsunuz daha sonra elinizde kalan büyük aparatı yani küçük hafıza kartının yuvasınıda kasadaki büyük bölmeye yerleştiriyorsunuz ve hafıza kartınızı taktığınzda kasanızın yanmayan yeşil ışığının yandığını göreceksiniz . Umarım bu yöntem sizlerinde işine yarar. Kolay gelsin :)

Arkadaşlar Dediği gibi yapın oluyor kardeş çok saol vallahi çok yardımcı oldun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kameramın hafıza kartını okumadiını söylüyor ve karta kilitil oldunu söylüyorr yardım edermişiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar herkese selam. kart okuyucu aldım. telffonun micro sd kartı taktım okudu. sonra virus taraması yaptım artık ne telefon tanıyor nede pc. kartı biçimlendir diyor acil yardım lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim hafıza kartım bilgisayar okumuyor telefonda okumuyor ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim sd kartımı okuyor fakat biçimlendirme istiyor biçimlendirmeden kurtaramazmıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hafıza kartımı biçimledirmeden içindekileri nasıl kurtarabilirim yardımcı olur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı hatayı alıyorum yokmu bı allahın guzel kulu ya , samsung s4 kullanıyorum sd kart bozuk veya bos dıyor bıcımlendır dıyorum telefondan bıcımlendırmıyor bıyere sordum vrıus gırmıstır dıyor ıcınde onemlı verılerım var kurtarma sansımız yok mu bılgısayarda okumuyor harıcı ve dahılı 2sınıde denedım calısmadı lutfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hafıza kart okuyucusunu bilgisayarın arkasına tak . Olucaktır muhtemelen .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm kerdeş benim hafıza kartını bilgisayar okumuyor neden dir:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde fotoğraf makinesine takıyorum fotoları gösteriyo pcye takıyom dolu gösteriyo ama fotollar yok biçimlendir diycem ama içinde fotolar war ne yapcam bi yardım ederseniz çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin:wink::confused1::unsure::bored:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benim sorunum kart okumuyo micro sd kucuk algılıyo ama göstermiyo hiç bişey ekranda telefondada göstermiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendeki win 7 de de aynı şekilde foto makinasının hafıza kartı okunmuyor ama notebookta okunuyor

win7 kurmadan önce sorun yoktu

ışığı yanıyor okuyor görünüyor ama bi işlem yok

başka bi kart okuyucu aldım o sorun çıkartmadı

aynen kardeşim yaaaaaaaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim hafiza kartim cep telefonumda takiliydi birden okunmamaya basladi ne bilgisayarda ne de cep telefonunda ben o resimleri nasil alablirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kart okuyucuyla taktığımda. içindeki klasörü gösteriyor. dolu olduğunu gösteriyor. ama içindeki dosyaları göstermiyor. yardım ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hafıza kartını biçimlendirdiğim zaman kart okunmadı ne yapmalıyı acil cevap verirmisimiz:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hafıza kart okuyucuyu takıyorum hiç birşey çıkmıyor:mad::angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benım sorunumda su: kart okuyucuya 1gb hafıza kartı takıyorum gosterıyor 16gb hafıza kartı takıyorum gostermıyor. micro scde 16gblık hafıza kartıyla beraber aldım ama 16gblıgı tanımıyor eski 1gblıgı tanıyor anlamadım gitti. Ayrıca her ikisini usbyle bilgisayara takınca goruyor pc. telefonda goruyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar sorunu bilgisayarın sd card bölümüne bir kaç kere takıp çıkardım ve sorun çözüldü umarım işinize yarar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s4 kullanıyorum hafıza kartı yeri sağlam ama benim kartımı biçimlendir demişti ama ben biçimlendirmemiştim sonunda hiç okumuyor biçimlendirmeye razıyım hafıza kartım lazım