"Bilgisayar Burdan Alınır" Dediğiniz Yerler

"Bilgisayar Burdan Alınır" Dediğiniz Yerler

• Kullanılan toplam oy
    40

Bu konuyu okuyanlar

LonelyDay

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
İlk Defa Bir Kasa Alacağım UCUZ ve GÜVENİLİR En İyi Site Hangisi Arkadaşlar?Size Göre..

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Nerden alınır bilmem ama kesinlikle TEKNOSA'dan alınmaz.

• Telefon aldım ikinci el çıktı
  • Laptop aldım ikinci el çıktı.

Bunları değiştirmek için bir ton dil dökmesem belki yine de önerirdim ama hem suçlu olup hem de üste çıkma amaçları beni çileden çıkardı.Bedava verseler yine almam.Neymiş, kutusunu atmasaymışız..Teallam ya..

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Nerden alınır bilmem ama kesinlikle TEKNOSA'dan alınmaz.

• Telefon aldım ikinci el çıktı
  • Laptop aldım ikinci el çıktı.

Bunları değiştirmek için bir ton dil dökmesem belki yine de önerirdim ama hem suçlu olup hem de üste çıkma amaçları beni çileden çıkardı.Bedava verseler yine almam.Neymiş, kutusunu atmasaymışız..Teallam ya..

Benim anlamadığım bu gibi sürüyle vakaya rağmen o kadar şube ve çalışanı nasıl çeviriyorlar.

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Benim anlamadığım bu gibi sürüyle vakaya rağmen o kadar şube ve çalışanı nasıl çeviriyorlar.

TeknoSA adı üzerinde nasıl olacak.. Büyük firma sonuçta.Reklamları da çok.Hem sürüyle vaka dediğin gerçi şikayet var.com a bakmadım bi ara bakayım ben oraya şikayet etmedim iki defasında da bir daha uğramıyorum bundan daha büyük ceza olmaz onlara..

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Çok duydum ben şikayet ve satış sonrası yapılan artislikleri. 2. el çıktığını ilk defa duydum ama yani o kadar şuben var bu kadar şaibeli olayın olması çok abes.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Kasa alacaksan en iyisi kasanın içeriğini parça parça kendin toparlamak..
Bunun içinde piyasa araştırması yapılarak parçalar daha uyguna alınabiliyor.

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
onların arasında en güveniliri vatan sonra internet üzerinden hizmet veren istiyorsan hepsiburadanın da çok geniş bir kitlesi var.hepsiburadadan alışveriş yaptım bir sorun çıkmadı ama kefil olamam, yalnız vatana güvenim tamdır

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
onların arasında en güveniliri vatan sonra internet üzerinden hizmet veren istiyorsan hepsiburadanın da çok geniş bir kitlesi var.hepsiburadadan alışveriş yaptım bir sorun çıkmadı ama kefil olamam, yalnız vatana güvenim tamdır

hepsiburadan sahibi babamın oğlu değil. ama 5-6 kere alışveriş yaptım 1 kere bile problem çıkmadı. he bu tabi çıkmayacak anlamına gelmiyor hatta nette bikaç forumda görmüştüm hepsiburadaya saydıranı :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Teknosadan hiç alışveriş yapmadım.Ama gerek bu forumda olsun gerek diğer mecralarda olsun teknosadan memnunum diyen bir kişi görmedim.Herkes şikayet ediyor.Herkesin başına binbir farklı kötü olay gelmiş.Hepside nefret etmiş ve tövbe etmiş bi daha teknosadan alışveriş yapmayacağına dair.Ama işin en ilginç tarafı bunca memnunuyetsizliğe rağmen Türkiyedeki sayısı en çok teknoloji mağazası teknosanın.Ve süreklide yenileri açılmaya devam ediyor.Benim teknosadan alışveriş yapmamamın birinci sebebi piyasaya göre çok uçuk fiyatlarda ürünlerini satması ve asla indirim kampanyaları yapmaması.%50 indirimli Turuncu etiket hikayeleri falan var.Hepsi hikaye.Almak için gidiyorsun kalmadı diyorlar.Böyle bir müşteri memnuniyetsizliği profiline sahip bir firmanın hala ayakta kalması çok enteresan.

Önerime gelicek olursak.İster internet mağazasından istersende normal mağazasından gezerek görerek güvenle, rahatlıkla ve en ucuz, en uygun fiyatlarla alışveriş yapabileceğin birinci yer Vatan Computer.

İkinciside ürün çeşitliliği ve uygun fiyatı sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceğin Hepsiburada.com.

Ama ben Vatan Computer'ın mağazasına gidip alışveriş yapmanı tercih ederim.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
zannedersem teknosada kasa yok..bazen bir şeyler alırım..çok iyi takip ederseniz bazı ürünlerde geçicide olsa olağanüstü indirimler yapıyor ne hikmetse..amma alışveriş için güvenilir site çok..
listede olmayan:eksen,exa,nova,teknobiyotik,vs.vs....

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben Vatan Computer Bu Konuda Tek Geçerim Fiyat Ve Hizmet Bakımından

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
vatani kulanirim mecburen yoksa hiç sevmiyorum kasaya bişey almak için felan onun dişinda madia mark

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Diğer siteleri araştırmazsanız Vatan, Teknosa gibi sitelerin %30-%50 gibi indirimleri kulağa çok hoş geliyor.

www.eksenbilgisayar.com fiyatlar genel olarak uygun.

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Vatan. Haftasonu'nda %30 olmasa da az bir indirim oluyor. Birçok parça da bulabilirsiniz.

nano6824

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bimeks ve hepsiburada.com on numara :) neden eklenmemiş listeye