Bilgisayar acilirken siyah ekranda kaliyor

Bu konuyu okuyanlar

diano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarimi yeniden başlattım ama siyah ekransa kaldı ve sol üst tarafta çizgi yanıp yanıp sönüyor bilgisayarım açılmıyor sorunumu nasıl çözerim resim: resimag.com/p1/26574a6a004.png

Bir arduinocu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende böyle bir sorun yaşamıştım boost ile içerideki programlari driere yukleyerek format atmistim fakat resime bakilirsa senin problemin ekran kartinda gibi gozukuyor.
bilgisayar bileşenlerinin marka modellerini yollarsan daha iyi yardim edebilirim birde windows sürümün ile laptop veya kasali olduğunu belirtebilirsen yardimci olabilirim.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Laptop darbeye maruz kaldı mı? Ya da hdd sizlere ömür. (=

diano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartında sorun yok başka bir hdd takinca çalışıyor ama bu hdd çalışmıyor cpu amd a4 5000 1.5ghz ram 6 gb laptop bilgisayar
Bende böyle bir sorun yaşamıştım boost ile içerideki programlari driere yukleyerek format atmistim fakat resime bakilirsa senin problemin ekran kartinda gibi gozukuyor.
bilgisayar bileşenlerinin marka modellerini yollarsan daha iyi yardim edebilirim birde windows sürümün ile laptop veya kasali olduğunu belirtebilirsen yardimci olabilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Laptop darbeye maruz kaldı mı? Ya da hdd sizlere ömür. (=
Hayır yeniden başlattım ve böyle oldu hddyi tamir edebilir miyim yada ettirebilir miyim içinde önemli dosyalarım var

Son düzenleme:

Bir arduinocu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarını açıp hdd yi söküp calışan bir pcye takarak içindeki dosyaları alabilirsin?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Linux yada başka bir pc de içindekileri görüp kurtarma yapılabilir tabi hdd açılırsa

Bir arduinocu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Boost yaparakda içindeki önemli dosyaları alabilirsin.
Google'a "boost ile bilgisayardaki programları alma" yazarsan nasıl yapılıcağı çıkar

diano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hddyi tamir edebilir miyim yada ettirebilir miyim