Bilgisayar Açılırken secenekler gelıyor

Bu konuyu okuyanlar

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bilgisayar açılırken bu seçenekler geliyor nasıl kaldırabılırım

WhiteHawk

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Denetim masası-Sistem-Gelişmiş sistem ayarları-Başlangıç ve Kurtarma altındaki ayarlar-Varsayılan işletim sistemini seç-Bütün kutulardaki tikleri kaldır.Tamam de bilgisayarı yeniden başlat.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
f8 tuşu basılı kalabilir kontrol ediniz diğer sorun ise.

1.MBR bozuk olabilir bu genelikle windows aktivation la crack yaparken MBR bozula bilir şu programı deneyerek MBR onara bilirsiniz.

MBR Regenerator

2.Boot menüsünü değiştirmek için bu programı deneyin sistem başlarken 30 saniye bekliyor acılıyor.

EasyBCD

bu program ücretli olduğu icin diğer alternatif linkler paylaşması yasak o yüzden google de aratıp kendiniz full bulun ve bununla deneyein.

3.herhangi bir usb araçı klavye maus onları değiştirerek sistemi acınız aynı hatayı veriyormu tabi floppy disk buna dahil floopy disk takılıysa kablosunu cekiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ama benim Tam görüşüm windows cracklerken loader boot menüsünü bozmuş ya windows tekrar kuracaksınız veya onarma yapacaksını veya yukardaki MBR onarma seceneğini kullancaksınız.

onarma cözümü. sisteminiz windows 7 sanırım.

Windows 7 Cdsını takıp kurulum aşamasındaki Bilgisayarınızı Onarın secenegine giriş yapın.Ordan ise "Command Prompt" secenegini seciyoruz.Oraya yazmamız gereken kodlar aşağıda .

bootsect.exe /nt60 SYS /force " bunları yazdıgımız zaman bilgisayarınıza reset atın ya da kendısı atar ondan sonra problem çözülmüş olması lazım.

2.
Win 7 cd sini takıp bilgisayarınızı onarın altında startup repair(başlangıç düzelt) basınınız bilgisayarınız onarıma gececektir. yeniden başladıkdan sonra sorununuz düzelecektir.

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
dedıklerınız yaptım ama sorun cozulmedı bıosu anlamadım sadece

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Buradaki seçeneklere bak. Eğer listedekiler burada ise istediğin sistemi seç ve süresini 1-2 sn. yap fazla beklemesin.

kqAFGup.png