Bilgisayar Açıldıktan Sonra Görüntü Gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Bilgisayarım normal bir şekilde açılıyor, masaüstüne geldikten 5-10 saniye sonra kadar ekrandaki görüntü gidiyor, monitörün ışığı turuncuya dönüyor fakat bilgisayar hala çalışmaya devam ediyor. Power tuşuna basılı tutup kapatmaya çalışıyorum öyle de kapanmıyor, restart tuşuna basıyorum restart da atmıyor. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
1070ti den oluyordur.? Profilde çaktırmadan milletin gözüne sokmuşun her neyse ekran kartı ile ilgili bir sorun değil anakart da bir sorun var sadece ekran gidip tuşlar falan çalışsa ekran kartı derdik ama deyil ilk önce bios ayarlarını bir sıfırla birde yakın bir zamanda birşeyler indirdiniz'mi veya birşeyleri gurcaladınız'mı ona göre tahmin yürütebiliriz yani

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
1070ti den oluyordur.? Profilde çaktırmadan milletin gözüne sokmuşun her neyse ekran kartı ile ilgili bir sorun değil anakart da bir sorun var sadece ekran gidip tuşlar falan çalışsa ekran kartı derdik ama deyil ilk önce bios ayarlarını bir sıfırla birde yakın bir zamanda birşeyler indirdiniz'mi veya birşeyleri gurcaladınız'mı ona göre tahmin yürütebiliriz yani
Yok herhangi bir şey yapmadım dün oldu birden. Zaten uzun süredir kullanılmıyordu bilgisayar arada ailem kullanıyordu onlar da haber falan okuyor. Dediğim gibi power tuşuna basılı tuttuğumda kapansa anlayacam ama o da olmuyor

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Açılışta bir yavaşlık yada parola ekranından masaüstüne geçiş ekranında yavaşlık masaüstünde bir yavaşlık falan varmı yanı eski hızındamı birde bios sıfırladınız mı

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Açılışta bir yavaşlık yada parola ekranından masaüstüne geçiş ekranında yavaşlık masaüstünde bir yavaşlık falan varmı yanı eski hızındamı birde bios sıfırladınız mı
Yok herhangi bir şeye dokunmadım. Açılış her şey normal masaüstü geliyor 5-10 saniye sonra kadar ekran gidiyor ama kasa hala çalışıyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Klavye mouse ışıkları falan gidiyor mu ışıklı deyil ise mousun lazerine klavyenin ise numlock capslock tuşlarından anlarsınız

metin nerkis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Monitöründe sorun var gibi görünüyor.Beslemesi veya kartından olabilir.

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Yahu bu sefer hiç açılmamaya başladi. Power tuşuna basıyorum açılmıyor. Ne olur bu duran bilgisayara böyle. Bu ara havalar kötü burada acaba psu falan mi yandi simsekten anlamadim