Bıktım Bu Reklamlardan!!!

Bu konuyu okuyanlar

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar herkese merhaba. Birkaç gün önce bir internet sitesinine yalnışlıkla bildirimlere izin ver dedim. Ondan sonra sürekli aşağıda görselini attığım reklamlar çıkmaya başladı. izin verdiğim siteyi bulup reklamları engelle yaptım ama yinede çözüm olmadı. Lütfen yardım edin bıktım sürekli reklam çıkmasından. şimdiden teşekkürler Adsız.png

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Windows'un ayarlarından "Sistem/Bildirimler ve Eylemler" den bildirim almak istemediğin uygulamayı kapatabilirsin.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Muhtemelen Chrome kullanıyorsunuz. O sebeple bildirimleri engellemenizi öneririm.

Chrome'da sağ taraftaki 3 noktadan AYARLAR açın.

Gizlilik Güvenlik --> Site Ayarları --> Bildirimler

Buradan gerek gördüğünüz sitelerin bildirimlerini uçurun gitsin.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Google Chrome'dan geliyor gibi. Bildirim ayarlarını devre dışı bırakabilirsiniz ve sizden bildirim istese de bile "Hayır" butonuna basabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
51
Microsotf Edge den kaynaklı olabilirmi veya başka bir tarayıcıdan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullandığın programlarla alakalıda olabilir.

srmetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar galiba sorunum çözüldü. Hepinize teşekkür ederim..:)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bir web sitesinde genellikle işlem yapıldığında bildirimlere izin vermek istiyormusunuz gibisinden bir istek penceresi çıkar karşınıza. Kabul ederseniz masaüstünüze bu şekilde bildirimler düşecektir. Virüslük bir durum değil. Bildirim sorusunu kabul etmeyerek bu durumun önüne geçebilirsiniz.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Bir web sitesinde genellikle işlem yapıldığında bildirimlere izin vermek istiyormusunuz gibisinden bir istek penceresi çıkar karşınıza. Kabul ederseniz masaüstünüze bu şekilde bildirimler düşecektir. Virüslük bir durum değil. Bildirim sorusunu kabul etmeyerek bu durumun önüne geçebilirsiniz.
Aynen öyle.