bikac ay içinde AYNA GURUBU yine bizimle

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

METRONOM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ayna en son cıkarttığı NEFES albümü ile tam bir nefes aldı
albümde

nefes
gözlerinde saman yolu ..(gitarın cini)
ay değil mevsim değil
ben nerede doğdum anne
ah marmara ..bebek parkı
cok yalnızız
kış günü ayrılık
tek tabanca
günler geciyor
seninle ben (hicran)
gesi bağları
hekim oğlu
ezo gelin(erhan güleryüz versiyon)
doğum günü
ah ayrılık
sivas ellerinde

şarkılarından oluşan albüm daha müzik marketlerde yerini almadan önce powerclup sitesinde
albümün içindeki tüm şarkıların satışa sunulduğu tek albüm olma niteliğini taşıyıp
internet üzerinden ilk 3 hafta en cok satılan albüm olmuştur hemde hiç reklamı yapılmadığı halde...

simdi ise ayna süper bir albümle dönüyor ama müzik sektöründe ki kıriz den sebeb o da göktan gibi albümü askıya aldı uygun zaman da cıkacağını beklediğimiz albümün önümüzdeki aylarda cıkacağının da müzjdesini vermiş oldu erhan güleryüz

aynafan net adına davet li olarak tüm ayna fan siteleri bu albümü baştan sona dinledik ve hakkında ki düşüncelerimizi dile getirdik...

yaptığı eserlerde sevenlerinin de fikrini alması ayna nın dinleyiciye nekadar önem verdiğini ortaya birkez daha koymuştur

isim veremem sarkılar konusunda ama dillerden düşmeyecek 13 şarkı var ve bomba gibi geliyor işte

belden aşağı şarkılardan bunalan herkese öneririm bu albümü
ayna bir ekol bence ve tüm albümleri dinlenmekten bıkılamaz

albümleri

ceylan
gittiğin yağmurla gel
dön bak aynaya
şarkılar
türküler
cayımın şekeri
bostancı durağı
doğum günü (erhan güleryüz solo albüm)
denizden geliyoruz
ayna buğusu (ayna baladları)
nefes

akif87

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ayna hayranı bi arkadas olması ben ce guzel evet tam olarak ne zman cıkıyor bir bilgi varmı
en son soylendiğinde 23 nisan 2007 idi

METRONOM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TAM TARİH VERMİYO ERHAN GÜLERYÜZ PİYASANIN DURULMASI GEREKLİ BENCE ONU BEKLİYOR AMA AKSAMA NEDENİNİN BASINDA TERÖR OLAYLARI İLE GÜNDEMİN DEĞİŞMİŞ OLMASI VE SEKTÖRDEKİ KIRİZİN BÜYÜMEYE BASLAMASIDIR

YAPTIĞIMIZ ANKETTE ALBÜMÜ DİNLEDİĞİMİZDE COK OLUMLU ŞEYLER YAZDIK BİZİM FİKİRLERİMİZDEN YOLA CIKARAK BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPILMIŞ SANIYORUM
SİZ aynafan.net den takip edebilirsiniz ya da ben burada da duyuuru yapacağım zaten

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
[size=8pt]Merhabalar metronom

1.Başlık hatalı 2.Konuya kaynak verilmemiş 3. Büyük yazı yazmıyoruz bir nokta vurgulanmadığı müddetçe

Sonuç : Forum kurallarımızı okumanı tavsiye ederim.
[/size]

KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...